Dana Jandová
(1930-2014)
Tání
No.: 526Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:28
dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD Dana Jandová, č. 5/15, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Zbyněk Janáček
Z cyklu Grafika pro M. Rothka
No.: 525Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:27
serigrafie, 1996, 41,2 x 41 cm, sign. DU Z. Janáček, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Zbyněk Janáček
Z cyklu Grafika pro M. Rothka
No.: 524Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:26
tisk, 1995, 43,3 x 30,3 cm, sign. PD Zbyněj Janáček 1995, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Benoit Jacques
Jsem tu, zůstanu tu / I am here, i will stay here
No.: 523Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:25
lept, 1998, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Benoit Jacques 1998, č. 5/5, zezadu štítek, v levém dolním rohu znatelná rýha, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Benoit Jacques
Prší na vchod / It is raining on the entrance
No.: 522Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:24
lept, 1998, 19,8 x 13,9 cm, sign. PD Benoit Jacques 1998, č. 5/5, vpravo nahoře drobná šmouha, v levém dolním rohu znatelná rýha, Aantiqari.at Radhošťská,
Pravdoliub Ivanov
(1964)
Paměť je základ / Memory is Muscle
No.: 521Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:23
ink jet, 1998, 86 x 58,2 cm, sign. PD P. Ivanov 98, č. 1/2, na zadní straně štítek, zejména při okrajích ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Karlův most
No.: 520Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:22
litografie, 1983, 30 x 41 cm, sign. PD, rám, č. 52/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K.Muller, C. Bouda and K. Lidicky, member of the group Radar and The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Cyril Chramosta
(1908-1990)
Jihočeská vesnice
No.: 519Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:21
olejový pastel, papír, 23 x 53 cm, sign. PD Chramosta, rám, z cyklu Jihočeská krajina, papír pasparty je zažloutlý, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Cyril Chramosta
(1908-1990)
No.: 518Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:20
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
Miloslav Chlupáč
(1920-2008)
Sedící dívka
No.: 517Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:19
litografie, 28,7 x 19,8 cm, sign. PD Chlupáč M, rám, č. 91/100, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. K. Stipl and prof. J. Wagner at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, the group Maj, Nova skupina
Martina Chloupa
(1976)
Z cyklu tělo-cvik II
No.: 516Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:18
dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/10, the disciple of prof. Knizak, Hendrych and Koblasa at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Martina Chloupa
(1976)
Z cyklu tělo-cvik I
No.: 515Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:17
dřevořez, 2002, 16 x 15 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 5/10, the disciple of prof. Knizak, Hendrych and Koblasa at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Martina Chloupa
(1976)
Mimino s kozíma nohama
No.: 514Auction price: 900 CZK (38 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:16
dřevořez, 2002, 20,5 x 8 cm, sign. PD Chloupa 2022, č. 2/10, the disciple of prof. Knizak, Hendrych and Koblasa at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 900 CZK (38 €)
Pavel Charousek
Aranka
No.: 513Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:15
dřevoryt, 1995, 98 x 68 cm, sign. PD Charousek 95, č. 2/31, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jiří Chadima
Vltava
No.: 512Auction price: 2.900 CZK (121 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:14
litografie, 1979, 12,5 x 29,5 cm, sign. PD Chadima, rám, pasparta, č. 28/100, the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Karel Chaba
(1925-2009)
Vzpomínám na město
No.: 511Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:13
lept, 1977, 19 x16 cm, sign. PD Karel Chaba 77, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study
Hýla
Chryzantémy ve váze
No.: 510Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:12
olej, plátno, 64 x 70,2 cm, sign. PD V. Hýla?, rám, neurčený autor, rám lehce zašlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 700 CZK (30 €)
Stanislav Hudeček
(1872-1947)
No.: 509Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:11
olej, karton, 43,5 x 60 cm, sign. LD Stanislav Hudeček, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Tomáš Hřivnáč
Santa Cruz
No.: 507Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:09
suchá jehla, 2010, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2010, č. 16/20, při horním okraji nepatrně ohnutý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Tomáš Hřivnáč
Postupně
No.: 506Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:08
suchá jehla, 1995, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 95, č. 4/30, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Tomáš Hřivnáč
V leže
No.: 505Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:07
suchá jehla, 1993, 9,5 x 24,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 93, č. 24/35, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague
Miroslav Houšť
Praga magika
No.: 504Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:06
litografie, 27,5 x 22 cm, sign. PD M. Houšť, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czech Fine Artists
Bedřich Hoser
(1885-1961)
Odpočinek
No.: 503Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:05
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Groteska
No.: 502Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:04
litografie, 1992, 49 x 34 cm, sign. PD Hořánek 92, č. 48/70, levý horní roh ohnutý, mírně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Asso…
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Rondel
No.: 501Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:03
serigrafie, 1989, 48 x 44 cm, sign. PD Hořánek 89, č. 28/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Karneval
No.: 500Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:02
Current price: 300 CZK (13 €)
Pavel Horák
(1976)
No.: 499Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:01
Current price: 700 CZK (30 €)
Václav Hollar
(1607-1677)
Labuť a cáp (z cyklu ilustrací k Ezopovým bajkám)
No.: 498Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 12:00
mědiryt, 1666, 25 x 19,5 cm, rám, značeno v desce WHollar fecit 1666, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.300 CZK (138 €)
Václav Hollar
(1607-1677)
O slepici, která snášela zlatá vejce (z cyklu ilustrací k Ezopovým bajkám)
No.: 497Auction price: 3.300 CZK (138 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:59
mědiryt, 1666, 24,7 x 20 cm, rám, značeno v desce WHollar fec:1666, Z cyklu Hollarových rytin - ilustrací k Ezopovým bajkám. O slepici, která snášela zlatá vejce. Její majitel věřil, že má v sobě poklad, a proto ji zabil. Žádný ale nenašel, a tak se sám oloupil , Aantiqari.at Radhošťská,
Dana Holá
Rafael Kubelík
No.: 496Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:58
serigrafie, 1991, 28 x 21 cm, sign. PD D. Holá 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)