Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Milan Bauer

    (1960)

    Tour de fantasy

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:21

    lept, 34,5 x 24,3 cm, sign. DU BauerMilan, č. 66/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:20

    lept, 24,3 x 30,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 49/100, červená šmouha levý dolní roh mimo tisk , studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Motocykl Ferdinanda Gramatiky

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:19

    ručně kolorovaný lept, 18,4 x 39,5 cm, sign. DU BauerMilan, kolorovaný tisk, zlomený papír, levý horní roh do tisku, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Parní pomník

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:18

    lept, 32,9 x 24,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 19/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zabal si a poleť

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:17

    lept, 39,2 x 26,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 46/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Před rychlostním rekordem

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:16

    litografie, 2008, 27 x 39,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 105/130

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Cord - Rekordní jízda

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:15

    litografie, 2012, 17 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 76/80

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Blue Bird

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:14

    litografie, 2008, 14,8 x 26,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 14/80

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Remorkér v mlze

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:13

    litografie, 2019, 14,9 x 21,1 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, autorský tisk

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    ACE motor oil can, Autoplane motor oil can

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:12

    litografie, 2017, 35 x 50 cm, sign. PD Petr Ptáček 2017, č. 65/70

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Imperial Airways

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:11

    litografie, 2005, 25 x 37 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, č. 2/140

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Nádraží

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:10

    litografie, 2016, 29 x 42 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 10/60

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Britten U. S. A.

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:09

    litografie, 2006, 35 x 55 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Nad celinami

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:08

    litografie, 2008, 29 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Autostrada

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:07

    litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Řiditelný balon

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:06

    litografie, 2005, 23,3 x 17,6 cm, sign. PD Petr Ptáček 2005, 87/120

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Continental divide

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:05

    litografie, 2007, 39,5 x 27,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2007, č. 33/120

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Vynořená

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:04

    lept, 2000, 20,5 x 9 cm, sign. PD Petr Ptáček 2000, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Hydroplán U.S. Navy

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:03

    litografie, 2007, 13 x 24,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Štít Texaco

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:02

    litografie, 2010, 20 x 18,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    DC - 2

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:01

    litografie, 2011, 20 x 40,5 cm, sign. PD Petr Ptáček, autroský tisk

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Ptáček

    (1965)

    Hydroplanem

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 01. 2026 18:00

    litografie, 2005, 24,5 x 44 cm, sign. PD Petr Ptáček, č. 16/90

    Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    V zahradě

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:06

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 11,5 x 8 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Marnotratný syn

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:05

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 15 x 12,5 cm, značeno PD Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Kristus

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:01

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 14,5 x 9,5 cm, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Ukřižování

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2026 18:00

    suchá jehla, pozdější otisk z původní desky, 23,5 x 13 cm, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    Zátiší s konvicí a ovocem

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 19:47

    tužka, papír, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD F. Gross, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Otakar Hůrka

    (1889-1966)

    Chalupa

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 19:25

    olej, deska, 50 x 64,5 cm, sign. PD Otakar Hůrka, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody v krajinářské škole, člen Salon d´automne ve Francii

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Tomáš Němec

    (1986)

    Posezení

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 18:59

    akryl, plátno, 50 x 65 cm, sign. vzadu Němec, studium na AVU v Praze, ateliér Malba III - škola M. Rittsteina

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID1**1 Historie příhozu

  • Květa Monhartová

    (1938)

    Obrana

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2026 18:50

    olej, plátno, 1989, 115 x 97 cm, sign. LD K. Monhartová 89, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

Instagram

Facebook