Václav Souček
(1887-1941)
Autoportrét
Položka č.: 792Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:54
akvarel, plátno, 24 x 21,5 cm, sign. PD V. Souček, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Václav Souček
(1887-1941)
Polomy pod Rysy - Slovensko
Položka č.: 1262Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:48
měkký kryt, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Souček, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 201 CZK (9 €)
Václav Souček
(1887-1941)
Pohled na Pražský hrad
Položka č.: 268950Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:52
lept, 26 x 18,5 cm, sign. PD Souček
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)