Václav Souček

(1887-1941)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Autoportrét

    Položka č.: 792

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:54

    akvarel, plátno, 24 x 21,5 cm, sign. PD V. Souček, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Polomy pod Rysy - Slovensko

    Položka č.: 1262

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 10:48

    měkký kryt, 35,5 x 27,5 cm, sign. PD Souček, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 268950

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 12:52

    lept, 26 x 18,5 cm, sign. PD Souček

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)