Chrám nebes v Pekingu

    Položka č.: 250

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Sv. Petr radí sv. Pavlovi

    Položka č.: 225

    olej, plátno, 42,5 x 31 cm, přelom 18 a 19 st., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Ukřížování

    Položka č.: 224

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Olej, plátno - rentoaláž, 31,5 x 17 cm, drobná olejová malba představuje v baroku oblíbený námět truchlící Panny Marie stojící před Ukřižovaným Kristem. Tlumená barevnost odpovídá náladě výjevu, který se odehrává na kopci Golgota. Pod křížem je umístěna lebka, v pozadí jsou vidět obrysy města předst…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Položka č.: 368

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    čb. fotografie, 29 x 39,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Jihoanglická krajina

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Ženy na tržišti

    Položka č.: 280

    olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Hornatá krajina

    Položka č.: 275

    olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu