Chrám nebes v Pekingu

    No.: 250

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Sv. Petr radí sv. Pavlovi

    No.: 225

    olej, plátno, 42,5 x 31 cm, přelom 18 a 19 st., Aantiqari.at Radhošťská,

    Ukřížování

    No.: 224

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Olej, plátno - rentoaláž, 31,5 x 17 cm, drobná olejová malba představuje v baroku oblíbený námět truchlící Panny Marie stojící před Ukřižovaným Kristem. Tlumená barevnost odpovídá náladě výjevu, který se odehrává na kopci Golgota. Pod křížem je umístěna lebka, v pozadí jsou vidět obrysy města předst…

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    No.: 368

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    čb. fotografie, 29 x 39,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Jihoanglická krajina

    No.: 293

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Ženy na tržišti

    No.: 280

    olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Hornatá krajina

    No.: 275

    olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu