Chrám nebes v Pekingu
No.: 250Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Sv. Petr radí sv. Pavlovi
No.: 225Auction price: 3.000 CZK (125 €)
olej, plátno, 42,5 x 31 cm, přelom 18 a 19 st., Aantiqari.at Radhošťská,
Ukřížování
No.: 224Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Olej, plátno - rentoaláž, 31,5 x 17 cm, drobná olejová malba představuje v baroku oblíbený námět truchlící Panny Marie stojící před Ukřižovaným Kristem. Tlumená barevnost odpovídá náladě výjevu, který se odehrává na kopci Golgota. Pod křížem je umístěna lebka, v pozadí jsou vidět obrysy města předst…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
No.: 368Auction price: 500 CZK (21 €)
čb. fotografie, 29 x 39,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jihoanglická krajina
No.: 293Auction price: 4.000 CZK (167 €)
olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Ženy na tržišti
No.: 280Auction price: 4.000 CZK (167 €)
olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Hornatá krajina
No.: 275Auction price: 12.000 CZK (500 €)
olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu