Ženská figura (Ex Libris MUDr. J., Moudrý)
No.: 269967Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 03. 2023 20:56
litografie, 9 x 6,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Mladá žena
No.: 139108Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 02. 03. 2023 18:53
lithograph, 10 x 11,6 cm, paper slightly creased, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids
Hlava Jana Křitele
No.: 267038Auction price: 70 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 21:14
dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 70 CZK (3 €)
No.: 259199Auction price: 90 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2023 19:40
lept, 18,5 x 28 cm, původně pravděpodobně ilustrace, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Vodník u vrby
No.: 269468Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2023 22:36
ocelorytina, 7 x 4,4 cm, levý horní roh papíru lehce ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Ježíš (Ex Libris F. X. Polák)
No.: 267275Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2023 22:12
barevný dřevořez, 9,1 x 7,2 cm, DU signatura, lehce zažloutlý a pokrčený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Podzimní krajina se stádem ovcí
No.: 266399Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2023 18:23
olej, plátno, 44 x 54 cm, rám, malba mírně zašlá, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Panna Marie
No.: 268991Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 01. 2023 13:33
anaplast, 70,5 x 55 cm, mírně pokrčený papír, vodní skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids