-
Neznámý autor
Sv. Petr radí sv. Pavlovi
No.: 225Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 42,5 x 31 cm, přelom 18 a 19 st., Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: ID4**8 History of bids
-
Neznámý autor
Ukřížování
No.: 224Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
Olej, plátno - rentoaláž, 31,5 x 17 cm, drobná olejová malba představuje v baroku oblíbený námět truchlící Panny Marie stojící před Ukřižovaným Kristem. Tlumená barevnost odpovídá náladě výjevu, který se odehrává na kopci Golgota. Pod křížem je umístěna lebka, v pozadí jsou vidět obrysy města předst…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Akt
No.: 368Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
čb. fotografie, 29 x 39,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Jihoanglická krajina
No.: 293Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ženy na tržišti
No.: 280Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Hornatá krajina
No.: 275Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Žena v kavárně
No.: 282053Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:26
tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Žena
No.: 282052Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:27
olej, karton, 2006, 57 x 84 cm, rám, PF 2007, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Křížová cesta
No.: 274418Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:28
olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Portrét dívky s květinou ve vlasech
No.: 260098Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:29
olej, karton, 32,3 x 26,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
U lesa
No.: 250701Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 17. 06. 2024 18:30
olej, karton, 21 x 29 cm, rám, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Alpská krajina
No.: 282102Auction price: 20 CZK (1 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:12
kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ze starého města
No.: 250719Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:13
lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Věž
No.: 216851Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:14
lept, 8,6 x 11,4 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED