Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Cigáni
Položka č.: 282Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2024 15:00
akvarel, papír, 1935, 19,5 x 32,2 cm, sign. LD Cihelka 35, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na horách
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
olej, karton, 34,8 x 49 cm, sign. PD O.Cihelka, rám, rám s četnými oděrky, malba místy poškrábana, na jednom místě malá dírka v malbě, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Koně
Položka č.: 154Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 11:33
olej, plátno, 1945, 60 x 80 cm, sign. PD Old. Cihelka 45, rám, ve volné tvorbě měla díla pražského rodáka Oldřicha Cihelky mytické, historické a přírodní náměty. Měl zájem o práci, život a radosti prostého lidu: s oblibou maloval shromáždění lidí na trzích, na poutích, procesích, polních pracích, v …
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
U okna
Položka č.: 273948Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:28
akvarel, tuš, tužka, papír, 27 x 17,5 cm, sign. PD Old. Cihelka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Oldřich Cihelka
(1881-1958)
Na saních
Položka č.: 273778Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 12. 2023 18:27
akvarel, tuš, tužka, papír, 30 x 20 cm, sign. LD Old. Cihelka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)