Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Umělcův ateliér (ex libris Adolf Malý)
No.: 21Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 08. 2023 14:28
lept, 1946, 12,5 x 9,7 cm, sign. PD Fleissig 46, nepatrně pokrčený papír u pravého okraje, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Záložka
No.: 102Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:41
8x kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text:, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Záložka
No.: 101Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:40
kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text: Co mě nezabije, to mě posílí. - Nietzche, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Záložka
No.: 100Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:39
kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Záložka
No.: 99Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:38
kolorovaný dřevoryt, 14,5 x 5 cm, text: všechny nástroje boží, jeden takový, druhý takový. - Dehmel, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Město
No.: 97Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:36
pastel, tužka, pauzovací papír, 1938, 15 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, Ex libris Ota Hradečný, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Akt v knihovně
No.: 96Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:35
tužka, pauzovací papír, 1928, 15,8 x 11 cm, sign. PD V. Fleissig 1928, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Kronikář
No.: 95Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:34
pastel, tužka, pauzovací papír, 1933, 13,7 x 10,6 cm, sign. PD V. Fleissig 1933, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Malba na dům
No.: 93Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:32
tuš, běloba, pauzovací papír, 1938, 12 x 8,5 cm, sign. PD Fleissig 1938, novoročenka, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Horská krajina
No.: 91Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:30
tužka, papír, 1929, 15,3 x 9,5 cm, monogr. LN VF 1929, Ex libris Svatopluk Samek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena se lvem
No.: 90Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:29
tuš, pauzovací papír, 1932, 15 x 11,2 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Ex libris A. Lhota, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 350 CZK (15 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Knihovna alchymisty
No.: 89Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:28
tužka, pauzovací papír, 14,3 x 9,5 cm, Ex libris Zdeněk Šimánek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Alchymista
No.: 88Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:27
tužka, pauzovací papír, 1932, 15,8 x 11,2 cm, sign. LD V. Fleissig 1932, Ex libris Mr. Marco Birnholz, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Noční květina
No.: 87Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:26
tužka, pauzovací papír, 11 x 10,2 cm, Ex libris Olga Falladová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Tesař
No.: 86Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:25
tužka, pauzovací papír, 17,5 x 11,8 cm, Ex libris Jaroslav Novotný, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Mein Buch
No.: 85Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:24
uhel, pauzovací papír, 1932, 15,2 x 10,8 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Ex libris Wilhelm Müller, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Zátiší s malířským náčiním
No.: 84Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:23
pastel, tužka, pauzovací papír, 1933, 12,8 x 9,5 cm, sign. PD V. Fleissig 1933, Ex libris Fr. Lehrer, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena s malířským náčiním
No.: 83Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:22
uhel, papír, 1932, 11,5 x 10 cm, sign. PD V. Fleissig 1932, Ex libris J. Rittslein, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Vánoční přání
No.: 81Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:20
tužka, pauzovací papír, 11,3 x 10,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Ex Libris (malíř)
No.: 80Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:19
pastel, tužka, pauzovací papír, 16 x 12,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Kroužek rodáků a přátel Českého Krumlova
No.: 79Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:18
tužka, pauzovací papír, 14 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Žena na kameni
No.: 78Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:17
tužka, pauzovací papír, 1934, 15,7 x 11,3 cm, text: Nejlepší pohodu v roce 1935 přeje Otakar Hofta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Zubař
No.: 77Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:16
pastel, tužka, papír, 1933, 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Fleissig 1933, Ex libris Dr. Leicht, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Pokoj malíře
No.: 76Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:15
tužka, pauzovací papír, 16 x 13,8 cm, Ex libris Boh. Hradečný, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Ruské oslavy
No.: 75Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:14
tužka, pauzovací papír, 15,5 x 15 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Knihy
No.: 74Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:13
tužka, pauzovací papír, 15,8 x 11 cm, Ex libris M. Birnholz, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 50 CZK (3 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Nahá pradlena
No.: 72Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:11
tužka, pauzovací papír, 22,5 x 16 cm, Ex libris, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Čarodějka
No.: 71Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:10
tužka, pauzovací papír, 22,8 x 13,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 200 CZK (9 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Múza
No.: 68Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:07
pastel, tužka, pauzovací papír, 1932, 22,5 x 14 cm, sign. PD Fleissig 1932, Ex Libris Kunst, ohlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 150 CZK (7 €)
Vítězslav Fleissig
(1893-1955)
Ex libris s husitským motivem
No.: 66Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2023 11:05
tužka, pauzovací papír, 1939, 18,1 x 12 cm, sign. PD Fleissig 39, Ex libris Ludvík Feigl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at Hochschule für Grafik und Buchkunst in Leipzig
Current price: 100 CZK (5 €)