Olga Čechová
(1925-2010)
Šest básní
Položka č.: 265869Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 10. 2023 14:20
bibliofilie, 2 dřevoryty a básně O. Čechová, vydal Fr. Pultr, 1984, Ex. 46/200, volné listy v papírové obálce, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Olga Čechová
(1925-2010)
Těla
Položka č.: 277060Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 08. 2023 18:02
litografie, 1992, 10 x 8 cm, sign. PD Olga Čechová 92, Sjezd sběratelů a přátel Ex libris a grafiky Chrudim 10. a 11. října 1992, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
Olga Čechová
(1925-2010)
Mořská panna
Položka č.: 269302Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2023 18:38
litografie, 1998, 25 x 17 cm, sign. UL olga Čechová 98, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)