Luboš Vetengl
(1988)
Odpoledne na Olšanech
No.: 910Auction price: 14.000 CZK (584 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 18:52
olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011, Tyto obrazy mé charakteristické tvorby se zaobírají tématem hrobu, hřbitova či smrti. Jednoho dne jsem si udělal výlet na Olšanské hřbitovy, za účelem inspirace na místě, kde jsem nikdy před tím nebyl. Po určité době návštěva tohoto místa ve…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Luboš Vetengl
(1988)
Vězeňská koupelna
No.: 96Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2023 18:35
litografie, 2013, 36 x 50,5 cm, sign. PD Vetengl 2013, č. /16
Luboš Vetengl
(1988)
Jízda na kole II
No.: 1012Auction price: 3.800 CZK (159 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 16:33
experimentální grafická technika (tisk z výšky ze suché barvy), 2010, 100 x 70 cm, sign. PD Vetengl 2010, č. 3/7, A poslední jsou katakomby. Jde opět o interiér hluboko podzemí, ve kterém jsou zhotoveny hroby. Jde také o kresbu uhlem. Katakomby jsou jakýmsi městem pod městem, čímž se trochu navracím…
Current price: 3.800 CZK (159 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Luboš Vetengl
(1988)
No.: 1009Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 02. 2023 16:30
sítotisk, 2012, 39 x 54,5 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. 3/8
Current price: 1.650 CZK (69 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids