Jan Zrzavý

  • Jan Zrzavý

    Autoportrét (14 letý)

    No.: 69

    Auction price: 48.000 CZK (2.000 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    uhel, akvarel, papír, 1905, 10,8 x 8,6 cm, sign. DU J. Zrzavý, rám, vzadu autorem popsáno: Vlastní podobizna 1905, 14 letý, čís. 19, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 48.000 CZK (2.000 €)

  • Jan Zrzavý

    Stojící mužský akt zepředu

    No.: 67

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

  • Jan Zrzavý

    Znak ženské bytosti

    No.: 66