L. Hrnčíř
Rybník
No.: 1265Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:04
olej, sololit, 1969, 40 x 50 cm, sign. PD L. Hrnčíř 1969, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids