Oldřich Koníček
Švihov
No.: 45Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2024 13:44
olej, plátno, 55 x 65 cm, sign. PD O. Koníček, rám
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Oldřich Koníček
Květinářka
No.: 46Auction price: 20.000 CZK (834 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:45
olej, plátno, 85 x 59 cm, rám
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids