M. Brion
Etats de Boheme
No.: 1039Auction price: 1.600 CZK (67 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 11:03
kolorovaná mědirytina, 41,8 x 55,5 cm, značeno PD j. aveline Sculp., uprostřed přeloženo, místy poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)