Hana Čápová
(1956-2019)žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze; grafička, ilustrátorka; věnuje se volné grafice, kresbě, kombinacím obou i drobné grafice, nejraději však kresbě; vystavovala samostatně v letech 1986 - 1996 v Praze, Brně, Olomouci, Poznani, Kostnici Schweinfurtu, Třebíči aj. (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)
Hana Čápová
(1956-2019)
Fénixovo hnízdo
Položka č.: 442Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1991, 31 x 22,5 cm, vše sign. PD H. Čápová, velikost souboru 5 x lept H. Čápová, vydal Supraphon v roce 1991 v počtu 200 ks, tento má číslo 30., žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Hana Čápová
(1956-2019)
Odmítnutí
Položka č.: 268835Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 18:08
lept, mezzotinta, 1985, 13,4 x 18,7 cm, sign. Hana Čápová 85, č. 106/200, DU vodotisková značka Lyra Pragensis, papír na pravém okraji pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Poslední dražitel: ID8**5 Historie příhozu
Hana Čápová
(1956-2019)
Králíkář
Položka č.: 276791Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 07. 2023 18:00
litografie, 1990, 25 x 17 cm, sign. PD H. Čápová 90, č. 66/150, Vydal za podpory MK ČR Kabinet exlibris Památníku národního písemnictví, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)