Zátiší s hruškami
No.: 223Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Gift to Beatles
No.: 327Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Current price: 12.000 CZK (500 €)
La Province de Namur
No.: 458Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, konvolut 7 suchých jehel s pařížskými motivy, 6x sign. PD Gérárd?, ex. 76/89, volné listy v pův. ob., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 600 CZK (25 €)
Vůle lidu (propagandistická kniha o Číně)
No.: 392Auction price: 700 CZK (30 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
Nauka o cestovním ruchu
No.: 390Auction price: 700 CZK (30 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
II. celostátní spartakiáda (japonsky)
No.: 389Auction price: 400 CZK (17 €)
kniha, zcela výjimečně se objevující knižní fotografická reportáž ze spartakiády v japonštině, vyjma nadpisu na deskách a na tit. listě jsou texty kompletně v japonštině, na předsádce vlepený kolofon, 1960, pův. clpl. vazba, obs. velké mn. čb. vyobr., na předsádce věnování v japonštině, velmi dobrý …
Current price: 400 CZK (17 €)
Ruční papír z Velkých Losin
No.: 383Auction price: 500 CZK (21 €)
soubor papírů a obálek, 32 x 23 cm, 19 obálek a 17 ruční papír s průsvitkou (žerotínský lev) z Velkých Losin, textová část na ručním papíru, vše v kart. kazetě, utrženy papírové úchyty držící soubor papírů uvnitř kazety, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Franz Fekkette, Radomil Uhlíř: Lstivá Stéla
No.: 521Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Velislavova Bible (Velislai biblia picta)
No.: 12Auction price: 15.000 CZK (625 €)
L averze
No.: 1036Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 17:24
serigrafie, 17,5 x 22 cm, rám
Current price: 2.270 CZK (95 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Lalerte
No.: 1035Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 17:17
serigrafie, 17,5 x 21 cm, rám
Current price: 420 CZK (18 €)
Hlava muže
No.: 1037Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 17:16
serigrafie, 10,5 x 8 cm, rám
Current price: 120 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
No.: 940Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 15:42
olej, sololit, 34 x 44 cm, sign. PD, rám
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
No.: 600Auction price: 4.200 CZK (175 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
Current price: 4.200 CZK (175 €)
Last auctioneer: ID3**4 History of bids
Hlava selky I
No.: 788Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:42
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids