Zátiší s hruškami

    Položka č.: 223

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, dřevo, 30,5 x 40,5 cm, rám, z pozůstalosti Josefa Lieslera, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Gift to Beatles

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Bárky na pobřeží

    Položka č.: 276

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)