Zátiší s hruškami
No.: 223Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, dřevo, 30,5 x 40,5 cm, rám, z pozůstalosti Josefa Lieslera, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Gift to Beatles
No.: 327Auction price: 12.000 CZK (500 €)
tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Bárky na pobřeží
No.: 276Auction price: 19.000 CZK (792 €)
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. LD, rám, zkrakelováno, malba místy odřena
Current price: 19.000 CZK (792 €)