Karel Marx
(1928)
Zahrada z ráje
No.: 274086Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 04. 2023 10:56
olej, dřevo, 1991, 49,8 x 35,8 cm, sign. PD Marx 91, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids