• František Janula

    (1932-2020)

    Akt s rukama nad hlavou

    No.: 301

    Auction price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    uhel, papír, 62 x 41 cm, sign. PD Janula, rám

    Current price: 35.000 CZK (1.459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Kompozice

    No.: 302

    Auction price: 6.800 CZK (284 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spol…

    Current price: 6.800 CZK (284 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Rozkvetlá mez

    No.: 303

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 49,2 x 62,8 cm, sign. PD J. Hilská, rám (nezaskleno), rám mírně zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jitka Hilská

    (1953)

    Přeslička

    No.: 304

    Auction price: 9.000 CZK (375 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 80. léta, 28,3 x 34,5 cm, sign. PD J.Hilská, the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny

    Current price: 9.000 CZK (375 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Vozáb

    (1948)

    Abstraktní kompozice

    No.: 305

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, sololit, 65 x 88 cm, sign. PD Vozáb, rám, vzadu štítek z Díla, disciple of Prof. Q. Fojtík and J. V. Hnízdo at the School of Arts and Crafts in Prague

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Lucie Svobodová

    (1963)

    Substantia 29

    No.: 306

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2016, 30 x 30 cm, sign. vzadu

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    Únik

    No.: 307

    Auction price: 17.000 CZK (709 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, stěrka, 2023, 70 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis

    Current price: 17.000 CZK (709 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Andrea Forsterová

    (1958)

    Vesmírný pes

    No.: 308

    Auction price: 23.000 CZK (959 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, pastel, olej, plátno, 2023, 70 x 60 cm, sign. vzadu Andrea Forsterová, the disciple of prof. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 23.000 CZK (959 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Petra Hřivnáčová

    Lední medvěd

    No.: 309

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2021, 80 x 60 cm, sign. PD P. Hříva 2021, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Martin Šárovec

    (1977)

    Album 38

    No.: 310

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2017, 110 x 80 cm, sign. na zadní straně Mšárovec 17, rám, Martin Šárovec je současný český malíř, absolvent DAMU a VŠUP. Šárovcova malba spojuje dvě tradice: vychází z české expresionistické školy počátku 20. století a obohacuje ji o osobitou reflexi tzv. české grotesky 70. a 80. let …

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Boris Jirků

    (1955)

    Postava I

    No.: 311

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. LD Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Boris Jirků

    (1955)

    Postava II

    No.: 312

    Auction price: 8.000 CZK (334 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akvarel, tužka, papír, 1997, 100 x 69 cm, sign. PU Boris Jirků 97, rám, the disciple of Prof. Paderlik at the Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Mánes

    Current price: 8.000 CZK (334 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    Hukvaldy přes les

    No.: 313

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, lepenka, 2001, 62,5 x 76,7 cm, sign. LD 30.4.2001 Kroča, po roce 2000 se v tvorbě Antonína Kroči výrazně prosadila snaha zachytit dojem nebo okamžité podněty. Stále častěji místo štětce používá nanášení barvy rukama a obraz dokončuje kresbou prsty. V tomto období vytvořil sérii barevně expresi…

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Antonín Kroča

    (1947)

    V kuchyni

    No.: 314

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 1983, 55 x 69 cm, sign. PD Kroča 1983, klínový rám, dosignováno autorem později, Antonín Kroča se narodil v Hukvaldech. Studoval na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti a následně na Akademii výtvarných umění v Praze. Jeho tvorba směřuje k expresivní figuraci, kterou ro…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Záboj Bohuslav Kuľhavý

    (1937-2023)

    Noc

    No.: 315

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD Zkuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kincl

    (1934-2011)

    Koupání (Balaš)

    No.: 316

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, překližka, 1945, 46 x 79 cm, rám, pod sklem, vzadu štítek s rukopisným věnováním, malba místy poškozena

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jindřich Otípka

    (1921-1986)

    Růžová kytice

    No.: 317

    Auction price: 1.400 CZK (59 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 34,3 x 24,8 cm, sign. LD J. Otípka, rám, Jindřich Otipka, malíř a grafik, se významně podílel na výtvarném životě druhé poloviny 20. století na Ostravsku. Studoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u Jana Baucha a Emila Filly. Svou tvorbu začal v šedesátých letech ve stylu kubismu, av…

    Current price: 1.400 CZK (59 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Veronika Rejfířová

    Noční rej

    No.: 318

    Auction price: 6.700 CZK (280 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, plátno, 2022, 70 x 100 cm, sign. vzadu Rejfířová, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 6.700 CZK (280 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Slepice Rjaba

    No.: 319

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, akvarelová tužka, 2007, 29,7 x 40 cm, sign. PD Makoveeva I. 2007, č. 6/100, značeno v desce 2007 MИ, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, lehce zažloutlý a ohmataný papír, mimo tisk mírně zašpiněné, rožky odřené, na několika místech mírně natržený papír, na zadní straně lepe…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Štvanice

    No.: 320

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 2001, 15,6 x 22,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2001, č. 54/70, značeno v desce M 2001 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Irena Makoveeva

    (1954)

    Koza

    No.: 321

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    suchá jehla, 2003, 20,7 x 24,3 cm, sign. PD Makoveeva I. 2003, značeno v desce M 2003 И, v papíře mimo tisk vodotiskové razítko Fabriano, papír mírně ohmataný, rožky lehce ohnuté, horní okraj na zadní straně podlepený lepenkou, lehce ušpiněný mimo tisk, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Robert Jiran

    (1975)

    Léto u vody

    No.: 322

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Robert Jiran

    (1975)

    Dívka v klobouku

    No.: 323

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. LD Jiran R. 23/12, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japons…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Apacidis

    (2003)

    Mord

    No.: 324

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 69,7 cm, sign. PD Api, inspirací pro tento obraz, stejně jako pro celou tuto sérii, byla kniha Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea, kterou prozkoumával mladý malíř David Apacidis. Obraz reflektuje hrůzy války a zároveň melancholii po obětech, které při…

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • David Apacidis

    (2003)

    Vlny lidskosti

    No.: 325

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    akryl, sprejové barvy, 2023, 100 x 70 cm, sign. PD Api, Nabízený obraz, stejně předchozí, je inspirován knihou Na západní frontě klid od Ericha Maria Remarquea. Ve spodní části obrazu se nám otevírá pohled na frontu, která je zde vyobrazena jako klidná mořská hladina. Avšak jak dlouho tento klid pot…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • K. Kotrba

    Konstantin Karenin a Karel Gott

    No.: 326

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tuš, papír, 1982, 19 x 28 cm, sign. LD K.Kotrba, neurčený autor, mírně zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Gift to Beatles

    No.: 327

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ramon Moscardó

    (1953)

    Na Karlově mostě

    No.: 328

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Matěj Motyčka

    (1960)

    Kabaret

    No.: 329

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    kombinovaná technika, 76,5 x 57,5 cm, sign. PD Motyčka, rám, Matěj Motyčka je rodilý Moravan, vyrůstal v hudební rodině a již od útlého věku se věnoval hudbě. Působil v několika kapelách na Moravě a později v Praze. Svůj život zasvětil skládání písní, malbě a cestování. Absolvoval uměleckou školu a…

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Tichý

    (1962)

    Prolínání

    No.: 330

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tužka, sololit, 1996, 90 x 70 cm, sign. PD J. Tichý 96, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. F. Jiroudek and J. Karmazín at Academy of Fine Arts in Prague, later studied at The Royal Academy of Fine Arts in Antwerp, member of the Association "Microworlds"

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.