Papageien (Papoušci)
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 02. 2025 14:04
Chromolitografie, 20 x 26,5 cm, Meyers Konv.-Lexikon, 6. Aufl. Bibliographische Institut in Leipzig Zum Artikel ,Papageiner, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Walter
Trhání 2
Položka č.: 864Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 17:42
tuš, papír, 21 x 30 cm, sign. PD Mathias Walter, pasparta, nahoře zašpiněno
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu
Walter
U zubaře na křesle
Položka č.: 862Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 17:40
tuš, papír, 24 x 20 cm, sign. PD Mathias Walter, pasparta
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Maxmilián Švabinský
Josef Mánes
Položka č.: 817Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 16:55
dřevoryt, 1917, 71 x 50,3 cm, sign. PD M. Švabinský, rám, rozměr výšky se liší o 2 cm od údajů v soupise, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a …
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Karel Špillar
(1871-1939)
Ležící
Položka č.: 811Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 16:49
tužka, křída, papír, 18 x 27 cm, monogr. PD KŠ, rám, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Josef Šolc
(1905-1994)
Zátiší s kyticí a mísou ovoce
Položka č.: 807Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 16:45
akryl, překližka, 1993, 70 x 50 cm, sign. LD Josef Šolc 93, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Jiří Šalamoun
(1935-2002)
Pozdrav I
Položka č.: 792Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 16:30
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
Pavel Sukdolák
(1925-2022)
Noční rybí zpěv
Položka č.: 785Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 16:23
lept, akvatinta, 1993, 22 x 13 cm, sign. DU Pavel Sukdolák, rám, barevný lept na motivy básně Smuténka od Christiana Morgensterna, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Jan Spěváček
(1973)
Žbluňk II
Položka č.: 770Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 16:08
olej, plátno, 2006, 70 x 85 cm, sign. LD J. Spěváček 06, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Podzim
Položka č.: 750Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 15:48
litografie, 30 x 48 cm, sign. PD Voj. Sedláček, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Vojtěch Sedláček
(1892-1973)
Orání
Položka č.: 749Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 15:47
litografie, 1956, 35 x 50 cm, sign. PD Voj. Sedláček 56, pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Olga Říhová-Salu
Zoufalství
Položka č.: 737Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 15:35
olej, plátno, 1955, 67,5 x 77,5 cm, sign. PD Salu 55, vzadu popsáno
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Betlém
Položka č.: 723Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 15:21
suchá jehla, 15 x 12,9 cm, pozdější otisk z původní desky, dole tužkou popsáno Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Zapření sv. Petra
Položka č.: 722Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 15:20
suchá jehla, 15,4 x 12 cm, pozdější otisk z původní desky, dole tužkou popsáno Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Kozy
Položka č.: 721Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 15:19
suchá jehla, 11,5 x 8 cm, pozdější otisk z původní desky, dole tužkou popsáno Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Ukřižování
Položka č.: 720Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 15:18
suchá jehla, 12 x 9,5 cm, pozdější otisk z původní desky, dole tužkou popsáno Tisk Reynek, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)
Bohuslav Reynek
(1892-1971)
Marnotratný syn
Položka č.: 719Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 15:17
suchá jehla, 14,9 x 12,4 cm, pozdější otisk z původní desky, dole tužkou popsáno Tisk Reynek, mimo tisk papír lehce zašpiněný, soukromé studium, člen SČUG Hollar, Svazu čsl. výtvarných umělců a Syndikátu českých spisovatelů
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Motýl
Položka č.: 718Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 15:16
Bohuslav Reynek
(1882-1971)
Žebřík
Položka č.: 717Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 15:15
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
Petr Ptáček
Ponorka M2
Položka č.: 705Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 15:03
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Oberthor
Železárny Žďár nad Sázavou
Položka č.: 666Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 14:24
litografie, 1953, 31,7 x 43 cm, sign. PD K. Oberthor 53, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
Karel Oberthor
Ukázky ilustrací ( Zapadlí vlastenci)
Položka č.: 660Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 14:18
3x suchá jehla, 1954, 7,5 x 14,5/ 5 x 5/ 5 x 5 cm, sign. PD K. Oberthor 54, pasparta bez skla, tři suché jehly v jedné paspartě formátu 61,5 x 50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Stanislav Nedorost
(1945-2007)
Šašek a královna
Položka č.: 623Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 13:41
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu
Zdeněk Mlčoch
Milenci v noci
Položka č.: 616Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 13:34
litografie, 23 x 16,5 cm, sign. DU Zdeněk Mlčoch, rám
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Lorenc
Jedlíci brambor (podle van Gogha)
Položka č.: 580Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 12:58
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
Muzikanti na lodi
Položka č.: 577Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 12:55
litografie, 1978, 37 x 53 cm, sign. PD Liesler 78, rám, č. 39/120, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Kamil Lhoták
Výhled z kavárny na pařížskou ulici
Položka č.: 571Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 12:49
lept, 12,8 x 7,6 cm, sign. PD K. Lhoták, pasparta, parparta lehce zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Kamil Lhoták
Tryskáč
Položka č.: 570Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 12:48
barevná serigrafie, 1983, 18 x 12 cm, monogr. K.L., pasparta, značeno v tisku Kamil Lhoták 83, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Karel Laštovka
(1938-1986)
Krása divadla
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 12:37
litografie, 23,5 x 16 cm, sign. PD K.Laštovka, K 25. výročí svým přátelům Divadlo na zábradlí, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Karel Laštovka
(1938-1986)
Lebka a koule
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2025 12:36
litografie, 22,6 x 15,8 cm, sign. PD K. Laštovka, č.41/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)