-
Vincenc Beneš
(1883-1979)
Pohled na Trosky
Položka č.: 98Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:37
olej, plátno, 72 x 105 cm, sign. LD V. Beneš, rám, žák prof. E. Dítěte, E. K. Lišky, V. Bukovace a R. Ottenfelda na UMPRUM a AVU v Praze, člen Osmy, SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Juříček
(1892-1967)
Česká Skalice
Položka č.: 99Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:38
olej, plátno, 69 x 99 cm, sign. PD A. Juříček, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindra Vlček
(1885-1968)
Česká Skalice
Položka č.: 100Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:39
akvarel, papír, 1940, 32 x 45 cm, sign. PD J. Vlček, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Jindra Vlček
(1885-1968)
Česká Skalice
Položka č.: 101Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:40
akvarel, papír, 1940, 32 x 45 cm, sign. PD J. Vlček, rám
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Karel Kapoun
(1896-?)
Chvalkovice
Položka č.: 102Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:41
akvarel, papír, 1951, 31 x 44 cm, sign. PD K. Kapoun, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Mořský záliv
Položka č.: 103Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:42
akvarel, papír, 22 x 32 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Krajina
Položka č.: 104Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:43
olej, lepenka, 69 x 108 cm, sign. PD Jan Dědina, rám, žák prof. F. Ženíška, J. V. Myslbeka a M. Pirnera, člen Jednoty výtvarných umělců
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Orlické hory
Položka č.: 105Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:44
olej, překližka, 34,5 x 38,5 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Strnad
(1889-1952)
Kozinův statek
Položka č.: 106Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:45
olej, plátno, lepenka, 34 x 49 cm, sign. LD Jos. Strnad, rám, žák prof. M. Švabinského a M. Pirnera na AVU v Praze, člen Sdružení vinohradských výtvarníků
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Berghauer
(1910-1972)
Žnečka
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:46
olej, plátno, 50,5 x 65 cm, sign. LD B. Berghauer, rám
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Ladislav Dobrý
(1901-1978)
Na potoce
Položka č.: 108Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:47
pastel, papír, 30 x 23 cm, sign. LD L. Dobrý, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Náměstí v Jaroměři
Položka č.: 109Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:48
akvarel, papír, 1947, 27 x 19,5 cm, sign. LD Valín ??? 1947, rám
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Jaorměřská radnice
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:49
akvarel, papír, 1927, 27 x 20 cm, sign. PD , rám, prasklé sklo
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Měchura
Zimní krajina
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:50
olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. PD V. Měchura, rám, rám není ukotven k obrazu
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Rektor
(1877-1953)
Novoměstská ulice
Položka č.: 112Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:51
olej, lepenka, 35 x 48 cm, sign. PD Jos. Rektor, rám, žák prof. J. V. Myslbeka, V. Brožíka, V. Hynaise a H. Schwaigera na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bureš
(1889-1969)
Svratka
Položka č.: 113Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:52
olej, plátno, 75 x 100 cm, sign. PD J. Bureš, rám, žák prof. V. Bukovace a H. Schwaigera na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
T. G. Masaryk
Položka č.: 114Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:53
porcelán, zlacený, průměr 27 cm
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Jubeilum
Položka č.: 115Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:54
porcelán, zlacený, průměr 27 cm
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu
-
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Zimní krajina
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:55
olej, plátno, 50,5 x 71 cm, sign. PD Nemastil, rám, malba na mnoha místech odpadlá
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Motiv z Podbrdska
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:56
akvarel, papír, 31 x 39 cm, sign. LD , rám
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Váza
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:57
kamenina, glazovaná keramika, v. 80 cm
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
František Daněk Sedláček
(1892-1974)
Břízky
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:58
olej, překližka, 34 x 38 cm, sing. PD Daněk Sedláček , rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
F. Hladík
Žně
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:59
olej, plátno, 50 x 66,5 cm, sign. PD F. Hladík, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Karel Havlata
(1885-1957)
Les
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:00
olej, plátno, 61 x 81 cm, sign. PD Havlata, rám, rám není uchycen k plátnu, místy poškozeno, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Velbloud na poušti
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:01
akvarel, papír, 26,5 x 18,5 cm, LD monogr., rám
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Havlata
(1885-1957)
Krkonoše
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:02
olej, plátno, 90 x 99 cm, sign. PD Havlata, rám, studium v malířské dílně akademického malíře Václava Kretschmera, člen Svazu českých umělců v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
-
Miroslav Konrád
(1945)
Koupání
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:03
akvarel, papír, 1993, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád 93, pasparta
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Miroslav Konrád
(1945)
Šumava
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:04
akvarel, papír, 18 x 10,5 cm, sign. LD Konrád, pasparta
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu
-
Miroslav Konrád
(1945)
Rybářský sen
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:05
akvarel, papír, 41,5 x 20 cm, sign. LD MKonrád, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Miroslav Konrád
(1945)
Biblická krajina
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:06
akvarel, papír, 1992, 42 x 20 cm, sign. DU Mkonrád, rám
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu