• Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 266473

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:05

    bromostříbrná fotografie, 1956, 24 x 18,1 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 266474

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:06

    bromostříbrná fotografie, 1956, 17,8 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    Položka č.: 266475

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:07

    bromostříbrná fotografie, 1956, 24,1 x 16,8 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Karel Skála

    Krajina se vsí

    Položka č.: 266476

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:08

    malba na plechu, 10 x 15,8 cm, sign. PD K Skála, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Joska Skalník

    Myšlenky v osamění

    Položka č.: 266477

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:09

    litografie, 1997, 37,6 x 48,6 cm, sign. PD Joska Skalník 97, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Matěj František Skula

    (1891-1977)

    Louka u lesa

    Položka č.: 266478

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:10

    olej, karton, 19 x 29 cm, sign. LD M. F. Skula, rám, Malbu studoval u F. Engelmüllera a J. Horváta. Krajinář, zachycoval většinou náměty z Českomoravské vysočiny a Chřibů nebo náměty ze studijních cest po Jugoslávii a Slovensku. Žil v Odrůvkách u Vzškova a ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Vysta…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • K. J. Slabý

    Položka č.: 266479

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:11

    olej, dřevotříska, 1945, 32,5 x 43 cm, sign. LD K. J. Slabý 45, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Emil Spáčil

    (1891)

    Na poli

    Položka č.: 266480

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:12

    olej, plátno, 46 x 59 cm, sign. PD E. Spáčil, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Emma Srncová

    Am a Ea

    Položka č.: 266481

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:13

    litografie, 2003, 20,8 x 69,8 cm, sign. PD Emma Srncová 2003, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)

  • Petr Stanický

    (1975)

    DESERT STORM SERIES

    Položka č.: 266482

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:14

    lept, tuš, kombinovaná technika, papír, 2007, 19,5 x 20 cm, sign. DP Petr Stanický 07, č.: 3/8

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Jan Stehlík

    (1948-1999)

    Položka č.: 266483

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:15

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Stavba

    Položka č.: 266484

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:16

    litografie, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, a. t.

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Adidas

    Položka č.: 266485

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:17

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Ivan Steiger

    (1939)

    Prak

    Položka č.: 266486

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:18

    tuš, papír, 10,5 x 14 cm, sign. PD Ivan Steiger, pasparta, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší filmové škole v Čimelicích, žák M. Kundery na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    V litografické dílně

    Položka č.: 266487

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:19

    litografie, 26,4 x 32,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Kartuziánský kostel sv. Trojice v Kr. Poli v Brně

    Položka č.: 266488

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:20

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Vstup do věže

    Položka č.: 266489

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:21

    litografie, 49,5 x 27 cm, sign. PD O Stritzko, rám, č. 37/100, žák prof. J. Bendy a A. Hofbauera na UMPRUM v Praze

  • Tomáš Svoboda

    Položka č.: 266490

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:22

    litografie, 46,5 x 30 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 37/40

  • Tomáš Svoboda

    Skvrny

    Položka č.: 266491

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:23

    litografie, 44 x 32,2 cm, sign. PD Tom Svoboda, č. 1/15

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Karel Svolinský

    Alegorie

    Položka č.: 266492

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:24

    litografie, 1976, 34,5 x 23,2 cm, značenov desce PD KS 76, sign. PD K. Svolinský , pasparta, č. 134/200, na několika místech pasparty hnědé skvrnky, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU …

  • Karel Svolinský

    Dívka na louce

    Položka č.: 266493

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:25

    tuš, akvarel, papír, 1946, 22 x 29,8 cm, sign. LD K. Svolinský1946, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Karel Svolinský

    Tanec

    Položka č.: 266494

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:26

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Karel Svolinský

    Víra

    Položka č.: 266495

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:27

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Eva Natus Šalamounová

    Veselý dům

    Položka č.: 266496

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:28

    litografie, 1979, 42,5 x 32 cm, sign. DU Eva Nautus- Šalamounová, a. t.

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Ostrov

    Položka č.: 266497

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:29

    litografie, 1982, 37,5 x 27 cm, sign. DU Eva Nautus- Šalamounová, a. t.

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Jaro

    Položka č.: 266498

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:30

    litografie, 1983, 19,5 x 13 cm, sign. DU Eva Nautus- Šalamounová, a. t.

  • Ladislav Šíma

    (1885-1956)

    Rodina

    Položka č.: 266499

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:31

    linoryt, 21 x 18 cm, sign. PD Lad. Šíma, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a F. Thieleho na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Šíma

    (1885-1956)

    Andělé

    Položka č.: 266500

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:32

    linoryt, 1934, 20 x 26,5 cm, sign. PD Lad. Šíma 1934, č. 7, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a F. Thieleho na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Položka č.: 266501

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:33

    litografie, 1942, 22,5 x 30,5 cm, sign. LD Lev Šimák, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Skeejt

    Položka č.: 266502

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 11:34

    akryl, plátno, 2022, 40 x 40 cm, sign. PD 2022 Martin Šimeček, napínací rám, Antikvariát Dlážděná