• Igor Grimmich

    (1979)

    Odjezd

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:30

    olej, plátno, 50 x 50 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Roman Franta

    Mluv, co jsi

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:31

    olej, plátno, 2020, 80 x 70 cm, sing. vzadu ROMAN FRANTA, Roman Franta absolvoval AVU v Praze v ateliérech Bedřicha Dlouhého a Aleše Veselého. Ve studiu dále pokračoval v USA na kalifornském Institutu umění v San Franciscu u J. Morgana, J. Hatofského a K. Anno. Od roku 2008 působil v ateliéru malby …

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)

  • Kamila Ženatá

    Modrá zahrada

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:32

    olej, plátno, 2021, 60 x 60 cm, sign. PD KAMILA ŽENATÁ, dílo již dlouho uznávané všestranné umělkyně, která ve své tvorbě reaguje na aktuální společenské problémy a jejíž mediálně rozmanité (často site-specific) instalace dokázaly vždy zasáhnout i veřejnost uměním nepolíbenou. Ženatá se ovšem věnuje…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Kamila Ženatá

    Úplněk a světlušky

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:33

    olej, plátno, 2020, 40 x 40 cm, nesign., žákyně L. Čepeláka

  • Linda Klimentová

    Blíženci

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:34

    akryl, plátno, 2011, 110 x 75 cm, sign. zezadu Linda Klimentová

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)

  • Jan Jedlička

    Hluboká

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:35

    třináctibarevný sítotisk, 1964, 2005, 15 x 15 cm, sign. PD Jan Jedlička 05, č. 6/50, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Jan Jedlička

    Maremma

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:36

    mezzotinta, 16,8 x 20 cm, sign. PD Jan Jedlička, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Jan Jedlička

    Zatmění

    Položka č.: 38

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:37

    dvojbarevný světlotisk, chine-collé, 1999, 19 x 28 cm, sign. PD Jan Jedlička, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze

  • Jan Jedlička

    Terra Rossa, Maremma

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:38

    dvojbarevná mezzotinta, 1996, 20 x 16,3 cm, sign. PD Jan Jedlička 96, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Jan Jedlička

    Giuncarico

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:39

    tříbarevná mezzotinta, chine-collé, 1985, 13,7 x 22,2 cm, sign. PD Jan Jedlička 85, č. V/X, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Bernard Buffet

    (1928-1999)

    Město

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:40

    litografie, 65,5 x 45,5 cm, sign. DU Bernard Buffet, rám

    Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)

  • Tomáš Bím

    Červená pramice

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (246 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:41

    litografie, 2012, 31,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 59/60, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.900 CZK (246 €)

  • Tomáš Bím

    Bazén

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:42

    litografie, 2010, 48 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím 010, č. 21/45, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)

  • Tomáš Bím

    Ďáblovy koule

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:43

    litografie, 2004, 37,5 x 48 cm, sign. DU Tomáš Bím 04, č. 1/69, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2002)

    Chiliastika 3

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:44

    litografie, 1982-83, 63,5 x 48 cm, sign. DU Šalamoun 82-83, č. 5/30

  • Josef Liesler

    Záhadná skříň na břehu jezera

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:45

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 93/140, vzadu popsáno, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

  • Josef Liesler

    Muzikanti na lodi

    Položka č.: 47

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:46

    litografie, 1978, 37 x 53 cm, sign. PD Liesler 78, rám, č. 39/120, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Sen noci svatojánské

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:47

    litografie, 1960, 47,1 x 64 cm, sign. PD Liesler 1960, č. 36/200, levý okraj papíru na jednom míste pokrčen, horní okraj papíru mírně pokrčený, dole uprostřed papír vertikálně pokrčen zasahujíc i 2 cm do grafiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akadem…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Zvon

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:48

    tuš, papír, 1906 - 1907, 17 x 19 cm, monogr. PU A., titulní kresba beletristického týdeníku Zvon vydávaný v letech 1900 - 1941, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém st…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Dívka z Teplé (Tonka Zmotláková)

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:49

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Václav Jansa

    (1859-1913)

    V parku

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:51

    tužka, pastel, kombinovaná technika, papír, 37,5 x 27,5 cm, sign. LD Vács. Jansa, rám, žák prof. A. Lhoty na Akademii výtvarných umění v Praze

  • Jan Karel Janovský

    (1869-1931)

    Balkánka

    Položka č.: 53

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:52

    pastel, papír, 1902, 56 x 43 cm, sign. PD J. K. Janovský Skutari 902, rám, místní označení Skutari může referovat k oblasti v Albánii nebo v tureckém Istanbulu, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Les

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:53

    rudka, papír, 57,5 x 42 cm, LD monogr. F. K., rám, mírně zažloutlá pasparta, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Antonín Hudeček

    (1872-1941)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 55

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:54

    tempera, běloba, karton, 32,5 x 46 cm, sign. PD Ant. Hudeček, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Ve vsi

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:55

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

  • František Jakub

    (1875-1940)

    Na louce u lesa

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.584 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:56

    olej, plátno, 1928, 109 x 149 cm, sign. PD F. Jakub 28, rám, autor nabízené položky byl žákem na pražské akademii u profesorů Pirnera a Hynaise. Známá jsou jeho díla s náměty pražských přístavů a nábřeží. V pozdějším období se věnoval figurální tematice, kde se projevila pestrá paleta barev a jistý …

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.584 €)

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Vesnička na kopci

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:57

    olej, plátno, lepenka, 32 x 32 cm, sign. LD Macoun, rám, Již v chlapeckých letech se projevovalo jeho nadání, které vede hocha z chudé rodiny k malířství, jemuž se krátce učil u Václava Jansy a s jeho doporučením u A. Kalvody a A. Slavíčka na pražské akademii. Jeho hlavním působištěm byl Český ráj, …

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

    Horské panorama

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:58

    olej, lepenka, 49 x 65 cm, sign. LD, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Cesta březovým hájem

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 15:59

    olej, plátno, 50,5 x 76 cm, sign. LD, rám

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 05. 10. 2022 16:00

    olej, deska, 26 x 36 cm, rám