Racek

    Položka č.: 249277

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:44

    dřevoryt, 5,5 x 10,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    (1901-1934)

    70

    Položka č.: 249278

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:46

    litografie, 11,7 x 7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Knihovna lidové tvroby

    Položka č.: 249279

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:48

    dřevoryt, 8,8 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Klaun (PF 1955)

    Položka č.: 249280

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:50

    lept, 1954, 9,2 x 7,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

    Podmořský svět (Exl Schelling)

    Položka č.: 249282

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:52

    dřevoryt, 9,7 x 6,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Tanec (P.F. 1992)

    Položka č.: 249283

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:54

    litografie, 1991, 10 x 19 cm, sign. PD Ktoman, aut tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Ptáček

    Položka č.: 249287

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:56

    kombinovaná technika, papír, 9,5 x 11 cm, sign. PD Jan Kudláček, č. 87/90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Ptáček

    Položka č.: 249288

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:58

    kombinovaná technika, papír, 13 x 6 cm, sign. NU Jan Kudláček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Ptáček

    Položka č.: 249289

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:00

    kombinovaná technika, papír, 9 x 9 cm, sign. PD Jan Kudláček, skvrnka v levém horním rohu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Kudláček

    (1928)

    Ptáček

    Položka č.: 249290

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:02

    dřevoryt, 11,5 x 10 cm, sign. LD Jan Kudláček, LD hnědá skvrna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 249292

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:04

    tužka, papír, 1979, 36 x 24 cm, sign. LN Bělocvětov 79, ohnuté rohy papíru, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Děcko

    Položka č.: 249293

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:06

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Chrám lásky

    Položka č.: 249294

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:08

    lept, 11 x 7,5 cm, zažloutlý papír, v levém spodním rohu světlejší skvrna, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • J. Gerstner

    Jupiter

    Položka č.: 249295

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:10

    mědirytina, 13 x 8,3 cm, značeno PD J. Gerstner fc., papír při okrajích mírně zašpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Hříb

    Položka č.: 249296

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Salomon de Caus

    Položka č.: 249297

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:14

    mědirytina, 13 x 19 cm, značeno DU Verlag von Gottlieb Haase Söhne, při okrajích papíru drobné hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Julie de Boor

    (1848-1932)

    Wilhelm Scherer

    Položka č.: 249299

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:16

    lept, 15 x 10 cm, značeno PD L. Jacoby rad., LD Julie de Boor gez., ohnutý levý spodní roh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925)

    Pastýř (Veselé velikonoce)

    Položka č.: 249300

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:18

    dřevoryt, 1945, 6,5 x 14,6 cm, sign. PD M. Nesvadba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jindřich Štreit

    Mezinárodní rok seniorů 1999

    Položka č.: 249514

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:20

    tisk, plakát, formát A1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 250856

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:22

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Janda?

    (1907-2000)

    Na Polaně

    Položka č.: 250888

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:24

    bromostříbrná fotografie, 1951, 18 x 24,2 cm, vzadu popsáno, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Rudolf Janda?

    (1907-2000)

    Bílá Opava

    Položka č.: 250889

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:26

    bromostříbrná fotografie, 1971, 23,8 x 17,6 cm, vzadu popsáno, lehce zvlněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Hampl

    Akrobati

    Položka č.: 250890

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:28

    bromostříbrná fotografie, 23 x 12,8 cm, vzadu popsáno, pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Podzimní kytice

    Položka č.: 250891

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:30

    pastel, papír, 42 x 33 cm, sign. v kresbě L. Stejskal, papír po okrajích zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Náves

    Položka č.: 250892

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:32

    fix, pastel, papír, 25 x 42 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Matka (Marie Viková)

    Položka č.: 250894

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Závistivec

    Položka č.: 250895

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:38

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Žebračka II.

    Položka č.: 250896

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:40

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Toaleta

    Položka č.: 250897

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:42

    linořez, novější otisk z původní matrice, 1919, 9,9 x 6,3 cm, původně otištěno v albu Osmero linoleí 1919, novotisk z původního štočku Josefa Čapka, který vznikl kolem pro staroříšské nakladatelství Josefa Floriana Dobré dílo, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakl…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Holčička s domečkem pro panenky

    Položka č.: 250898

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 20:44

    olej, plátno, 1938, 25,8 x 18,7 cm, sign. PD B. Ullrych 38, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)