Břízy

    Položka č.: 214289

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:56

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, PD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Západ slunce

    Položka č.: 214290

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:58

    litografie, 18,6 x 14,3 cm, LD značeno, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Položka č.: 214309

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:00

    dřevoryt, 1981, 23,5 x 16 cm, sign. PD DJanoušek, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Ex libris Podkarpackie Muzeum požarnictwa Stara Wies

    Položka č.: 217198

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:02

    ocelorytina, 2002, 9,2 x 12,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    Ex libris manželů Paroubkových

    Položka č.: 217208

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:04

    dřevoryt, 1945, 8,8 x 6,7 cm, PD značeno ve štočku KK, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Bělohlávek

    (1924-?)

    Ex libris R. Klinkovský

    Položka č.: 217209

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:06

    dřevoryt, 9,3 x 6,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris Frant. Kubín

    Položka č.: 217210

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:08

    dřevoryt, 7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Polák

    Ex libris R. Pribyš

    Položka č.: 217211

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:10

    litografie, 2000, 10,2 x 8 cm, sign. PD M. Polák 2000, č. 99/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Z knih R. Klinkovského

    Položka č.: 217212

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:12

    litografie, 7,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • František Šára

    Ex libris F Š

    Položka č.: 217217

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:14

    linoryt, 1991, 10,5 x 7,3 cm, sign. PD Šára 91, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Lumír Šindelář

    (1925-2010)

    Ex libris Dr. L. Lamač

    Položka č.: 217219

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:16

    litografie, 11,2 x 7,8 cm, sign. PD Šindelář, č. 80/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris Č. Choděra

    Položka č.: 217220

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:18

    lept, 8,5 x 5,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Zbigniew Kubeczka

    Ex libris Dušan Sazovský

    Položka č.: 217221

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:20

    dřevoryt, 10 x 5,8 cm, sign. PD Kubeczka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Zbigniew Kubeczka

    Ex libris Ladislav Lamač

    Položka č.: 217222

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:22

    dřevoryt, 9,7 x 5,5 cm, sign. PD Kubeczka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Ex libris Jan Rhebergen

    Položka č.: 217223

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:24

    dřevoryt, 9,5 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris J. Rhebergen

    Položka č.: 217224

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:26

    dřevoryt, 11 x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • P. Lantuch

    Ex libris K. K.

    Položka č.: 217233

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:28

    dřevoryt, 10,4 x 7,8 cm, sign. PD, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris S. Rebase

    Položka č.: 217234

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:30

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Ex libris M. Lepp

    Položka č.: 217235

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:32

    dřevoryt, 3,8 x 2,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Ex libris František Vaníček

    Položka č.: 217238

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:34

    dřevoryt, 8,8 x 9,2 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

    Ex libris Fr. Vaníček

    Položka č.: 217239

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:36

    dřevoryt, 6,7 x 5,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Ex libris pro Filosofskou historii

    Položka č.: 217247

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:38

    zinkografie, 1905, 7,8 x 6,5 cm, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • L. Pavlíková

    Ex libris Peterka

    Položka č.: 217248

    Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:40

    zinkografie, akvarel, 1943, 10 x 7,5 cm, vzadu popsáno, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 30 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Vladimír Bujárek

    Položka č.: 217274

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:42

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Ex libris Adolf Malý

    Položka č.: 217281

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Černý pasažér

    Položka č.: 217415

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:46

    fix, papír, 15 x 19 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Jiří Pařík

    Kotva

    Položka č.: 217418

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Položka č.: 217429

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:50

    fix, papír, 21 x 29 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Pařík

    Mladá Fronta

    Položka č.: 217473

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:52

    pastel, papír, 28 x 16 cm, papír při okrajích zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Šašek

    Položka č.: 217475

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 23:54

    tuš, papír, 8 x 10 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)