• Karla Talabardon

    (1922)

    Položka č.: 245336

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:22

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Karlovo náměstí

    Položka č.: 245397

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:24

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245411

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:26

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 245413

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:28

  • Siblíková

    Bodlák

    Položka č.: 245596

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:30

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Zrcadlo

    Položka č.: 245599

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:32

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • J. Krejsa

    Horník

    Položka č.: 245605

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:34

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pokání (PF 1992)

    Položka č.: 245606

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:36

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Břetislav Mencák

    Krajina s havrany

    Položka č.: 245607

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:38

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miloslav Polcar

    Spirála

    Položka č.: 245885

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:40

    tisk, 16,7 x 12,3 cm, sign. PD Polcar, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a V. Menšíka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, člen Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Jiskra

    Položka č.: 245911

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:42

    serigrafie, 2003, 45 x 30,2 cm, sign. PD F. Matoušek 03, č. 30/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Mořský záliv

    Položka č.: 246277

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:44

    lept, 12,7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Před chalupou

    Položka č.: 246283

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:46

    dřevoryt, 27,5 x 35,5 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích mimo tiks potrhaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Lubomír Mecl

    Přístav

    Položka č.: 246300

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:48

    tuš, akvarel, papír, 16 x 51 cm, PD Lubomír Mecl, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sedící muž

    Položka č.: 246302

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:50

    litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-1962)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 246315

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:52

    kvaš, papír, 26 x 36 cm, sign. PD Ronek, při okraji zašpiněný papír od barev, v levém horním rohu zlomený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Raphael Morchen

    (1758-1833)

    Dante Alighieri

    Položka č.: 246701

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:54

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Johan Aldringer

    Položka č.: 246710

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:56

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Generální konzul Jan Šeba

    Položka č.: 246724

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 22:58

    suchá jehla, 1922, 28,8 x 18,8 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 922, Du popsáno: generální konzul Jan Šeba v Hamburku v.r. 1922. Pozdější vyslanec v Bukurešti a v Číně. Studie tužkou kreslena za mé návštěvy v Hamburku 1922 na gen. Konzulátě., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. …

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Josef Bárta

    (1864-1919)

    V. J. Novotný

    Položka č.: 246725

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 23:00

    lept, 1903, 16 x 10,8 cm, DU popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Autoportrét?

    Položka č.: 246726

    Plánované ukončení: 09. 02. 2021 23:02

    suchá jehla, 1921, 16,7 x 12,5 cm, sign. PD Kwellner 921, při spodním okraji pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Sochař Ladislav Kofránek

    Položka č.: 246727

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:02

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Adolf Alex

    (1890-1957)

    Autoportrét

    Položka č.: 246728

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:04

    lept, suchá jehla, 16,5 x 12 cm, sign. PD Alex, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Antonín Dvořák

    Položka č.: 246730

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:06

    ocelorytina, 10,4 x 7,6 cm, sign. DU JHerčík, vydáno při příležitosti Roku české hudby a šestého Hudebního festivalu v Příbrami květen 1974, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Neumann

    Karel Havlíček Borovský

    Položka č.: 246734

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:08

    tuš, papír, 1921, 24,2 x 15,9 cm, sign. DU 1921 Neumann, studentská práce, papír zažloutlý, ušpiněný, v rozích pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 246735

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:10

    ocelorytina, 1992, 16,5 x 13,3 cm, sign. PD Jherčík, autorský tisk, polámané rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Louise Miller

    Položka č.: 246845

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:12

    mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD A. v. Ramberg gez., mírně zažloutlý papír, u pravého okraje papíru nepatrné zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Bertha von Bruneck

    Položka č.: 246852

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:14

    mědirytina, 17 x 12,5 cm, značeno PD A. Rosdorf gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, lehce ušpiněn po okrajích, rohy papíru lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Dáma se závojem

    Položka č.: 246855

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:16

    kolorovaná mědirytina, 17,2 x 13 cm, značeno PD H. Merz gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Praha (Ex libris ing. O. Hradečný)

    Položka č.: 246976

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 11. 02. 2021 18:18

    litografie, 16,5 x 11 cm, sign. PD J. Mádlo, č. 155/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)