• Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    No.: 266473

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:05

    bromostříbrná fotografie, 1956, 24 x 18,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    No.: 266474

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:06

    bromostříbrná fotografie, 1956, 17,8 x 24 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Ladislav Sitenský

    (1919-2009)

    Na řeku...!

    No.: 266475

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:07

    bromostříbrná fotografie, 1956, 24,1 x 16,8 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Karel Skála

    Krajina se vsí

    No.: 266476

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:08

    malba na plechu, 10 x 15,8 cm, sign. PD K Skála, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Joska Skalník

    Myšlenky v osamění

    No.: 266477

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:09

    litografie, 1997, 37,6 x 48,6 cm, sign. PD Joska Skalník 97, studied at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

  • Matěj František Skula

    (1891-1977)

    Louka u lesa

    No.: 266478

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:10

    olej, karton, 19 x 29 cm, sign. LD M. F. Skula, rám, Malbu studoval u F. Engelmüllera a J. Horváta. Krajinář, zachycoval většinou náměty z Českomoravské vysočiny a Chřibů nebo náměty ze studijních cest po Jugoslávii a Slovensku. Žil v Odrůvkách u Vzškova a ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Vysta…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • K. J. Slabý

    No.: 266479

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:11

    olej, dřevotříska, 1945, 32,5 x 43 cm, sign. LD K. J. Slabý 45, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Emil Spáčil

    (1891)

    Na poli

    No.: 266480

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:12

    olej, plátno, 46 x 59 cm, sign. PD E. Spáčil, rám

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Emma Srncová

    Am a Ea

    No.: 266481

    Auction price: 3.900 CZK (163 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:13

    litografie, 2003, 20,8 x 69,8 cm, sign. PD Emma Srncová 2003, autorský tisk

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

  • Petr Stanický

    (1975)

    DESERT STORM SERIES

    No.: 266482

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:14

    lept, tuš, kombinovaná technika, papír, 2007, 19,5 x 20 cm, sign. DP Petr Stanický 07, č.: 3/8

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

  • Jan Stehlík

    (1948-1999)

    No.: 266483

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:15

    olej, překližka, 37,5 x 56,5 cm, sign. PD J. Stehlík, rám, na rámu drobné oděrky

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Stavba

    No.: 266484

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:16

    litografie, 37,5 x 48,5 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, a. t.

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Adidas

    No.: 266485

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:17

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

  • Ivan Steiger

    (1939)

    Prak

    No.: 266486

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:18

    tuš, papír, 10,5 x 14 cm, sign. PD Ivan Steiger, pasparta, , studied at The Tertiary School of Film in Cimelice, the disciple of M. Kundera at The Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    V litografické dílně

    No.: 266487

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:19

    litografie, 26,4 x 32,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. C. Marr and P. Halm at The Acad…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Kartuziánský kostel sv. Trojice v Kr. Poli v Brně

    No.: 266488

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:20

    litografie, 1971, 26,5 x 56,5 cm, sign. DU Otto Stritzko 1971, autorský tisk, DU věnování: Srdečně věnuje Tomášovi Svobodovi Otto Stritzko - červen 1971, the disciple of prof. J. Benda and A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Vstup do věže

    No.: 266489

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:21

    litografie, 49,5 x 27 cm, sign. PD O Stritzko, rám, č. 37/100, the disciple of prof. J. Benda and A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

  • Tomáš Svoboda

    No.: 266490

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:22

    litografie, 46,5 x 30 cm, sign. PD T. Svoboda, č. 37/40

  • Tomáš Svoboda

    Skvrny

    No.: 266491

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:23

    litografie, 44 x 32,2 cm, sign. PD Tom Svoboda, č. 1/15

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

  • Karel Svolinský

    Alegorie

    No.: 266492

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:24

    litografie, 1976, 34,5 x 23,2 cm, značenov desce PD KS 76, sign. PD K. Svolinský , pasparta, č. 134/200, na několika místech pasparty hnědé skvrnky, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and…

  • Karel Svolinský

    Dívka na louce

    No.: 266493

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:25

    tuš, akvarel, papír, 1946, 22 x 29,8 cm, sign. LD K. Svolinský1946, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member …

  • Karel Svolinský

    Tanec

    No.: 266494

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:26

    linoryt, 29,7 x 36,6 cm, sign. PD K. Svolinský, LD mírně pokrčený a zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Gra…

    Current price: 800 CZK (34 €)

  • Karel Svolinský

    Víra

    No.: 266495

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:27

    dřevoryt, 1944, 39,8 x 25 cm, sign. PD KSvolinský, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The M…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Eva Natus Šalamounová

    Veselý dům

    No.: 266496

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:28

    litografie, 1979, 42,5 x 32 cm, sign. DU Eva Nautus- Šalamounová, a. t.

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Ostrov

    No.: 266497

    Auction price: 2.200 CZK (92 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:29

    litografie, 1982, 37,5 x 27 cm, sign. DU Eva Nautus- Šalamounová, a. t.

    Current price: 2.200 CZK (92 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Jaro

    No.: 266498

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:30

    litografie, 1983, 19,5 x 13 cm, sign. DU Eva Nautus- Šalamounová, a. t.

  • Ladislav Šíma

    (1885-1956)

    Rodina

    No.: 266499

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:31

    linoryt, 21 x 18 cm, sign. PD Lad. Šíma, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, the disciple of prof. V. Bukovac, B. Roubalik and F. Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Ladislav Šíma

    (1885-1956)

    Andělé

    No.: 266500

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:32

    linoryt, 1934, 20 x 26,5 cm, sign. PD Lad. Šíma 1934, č. 7, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, the disciple of prof. V. Bukovac, B. Roubalik and F. Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    No.: 266501

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:33

    litografie, 1942, 22,5 x 30,5 cm, sign. LD Lev Šimák, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Obrovsky, A. Brohmse and F. Thiele at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda, vicepresident and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic A…

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Martin Šimeček

    (1970)

    Skeejt

    No.: 266502

    Planned termination: 11. 08. 2022 11:34

    akryl, plátno, 2022, 40 x 40 cm, sign. PD 2022 Martin Šimeček, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná