• Adam Jílek

    (1989)

    Labuť

    Položka č.: 261486

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:58

    olej, plátno, 2019, 80 x 55 cm, sign. zezadu Adam Jílek, absolvent Akademie výtvarných umění v Praze, který prošel mnoha ateliéry od klasické malby až po restaurování klasických malířských děl

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Adam Jílek

    (1989)

    Mops “Pohlcen prázdnotou”

    Položka č.: 261487

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:59

    olej, plátno, 2020, 100 x 70 cm, sign. zezadu Adam Jílek, absolvent Akademie výtvarných umění v Praze, který prošel mnoha ateliéry od klasické malby až po restaurování klasických malířských děl. Adam Jílek vybočuje nejenom svým talentem, ale především osobitým a velmi dobře rozeznatelný rukopi…

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

  • Jiří Macht

    Motýle

    Položka č.: 261488

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:00

    zrcadláž, 2021, 100 x 100 cm, sign. PD Jiří Macht, rám, č. 2/10, v 2003 ukončil studium fotografie na FAMU, během studií nejvíce spolupracoval s profesorem Vojtěchovským a docentem Rajsíkem. Vydal dvacet autorských kalendářů, převážně z cest (USA, Nepál, Tibet, Čína, Maroko, Austrálie, Nový Zéland, …

  • Pavel Matyska

    Zelená noc

    Položka č.: 261489

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:01

    akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu Matyska, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Štěpán Molín

    (1980)

    V tichosti vybírám (z cyklu Místo činu)

    Položka č.: 261490

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:02

    akryl, plátno, 2017, 30 x 20 cm, sign. zezadu Molín 17, Předkládaná díla ze série “černých maleb” vychází ze studia reálných lokací, autorovi blízkých. Částečně se tedy jedná o malbu v plenéru. O dílech hovoří sám Molín takto: „Ve svých obrazech jsem vycházel z předešlých studijních výstupů a práce.…

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • Štěpán Molín

    (1980)

    Místo činu I

    Položka č.: 261491

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:03

    olej, plátno, 2017, 30 x 40 cm, sign. zezadu Molín 2017

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • piece you can’t miss

    (1985)

    Zklamání

    Položka č.: 261492

    Vyvolávací cena: 10.500 CZK (438 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:04

    akryl, plátno, 2020, 42 x 36 cm, sign. vzadu LD KK

    Aktuální cena: 10.500 CZK (438 €)

  • Lenka Pilařová

    (1972)

    Náčelník

    Položka č.: 261493

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:05

  • Aleš Růžička

    Svatební kytice

    Položka č.: 261494

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:06

    akryl, plátno, 2011, 200 x 130 cm, sign. zezadu A. Růžička 2011

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)

  • Antonín Sondej

    (1992)

    Nika - hlava

    Položka č.: 261495

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:07

    rytina s malbou, kombinovaná technika na desce, 2018, 18 x 13 cm, sign. zezadu A. SONDEJ

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Ženy

    Položka č.: 261496

    Vyvolávací cena: 12.700 CZK (530 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:08

    olej, plátno, 87,5 x 106 cm, sign. PD J. Spěváček 98, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 12.700 CZK (530 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Láska navždy

    Položka č.: 261497

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:09

    olej, plátno, 2018, 60 x 60 cm, sign. PD Vetengl 18, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)

  • Jaromír Másler

    Rozhovor

    Položka č.: 261498

    Vyvolávací cena: 57.000 CZK (2.375 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:10

    akryl, plátno, 2021, 100 x 100 cm, sign. LD J. Másler 21, rám

    Aktuální cena: 57.000 CZK (2.375 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Položka č.: 261499

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.250 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:11

    lité laky, plátno, 1992, 181 x 120 cm, sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1992, dílo významného člena seskupení Šmidrové a jednoho z nejoriginálnějších českých umělců 20. století. Společně s Karlem Neprašem, Bedřichem Dlouhým a Janem Koblasou vyznával Jaroslav Vožniak estetiku divnosti, jež byla definován…

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.250 €)

    Madona s dítětem

    Položka č.: 261500

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:12

    polychromovaná dřevěná plastika, 19. století, 39 x 11 x 6 cm, součástí díla je dřevěná skříňka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)

  • Karel Beneš

    (1881-1941)

    Chrudimka u Hamříku

    Položka č.: 261501

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:13

    olej, karton, 1924, 33,5 x 42,5 cm, rám

  • Josef Bino

    (1881-?)

    Letní krajina s řekou

    Položka č.: 261502

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:14

    olej, plátno, 74 x 94 cm, sign. PD J. Bino, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Ukrajinské akademii v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

  • Josef Glückselig

    (1908-1986)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 261503

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:15

    olej, dřevo, 38 x 45,5 cm, sign. PD J. Glückselig, rám, v dolní části malba na dvou místech lehce popraskaná, u pravého horního rohu bílý škrábanec, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Nechleby, O. Nejedlého a J. J. Loukoty na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • František X. Harlas

    (1865-1947)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 261504

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:16

    akvarel, tuš, papír, 1940, 30 x 38 cm, sign. LD Dr. F. X. Harlas 40, rám, na zadní straně značeno razítkem Národní galerie NGGS Praha, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Schikanedera a F. Ženíška na uměleckoprůmyslové škole v Praze, člen Kruhu pro pěstování dějin umění

  • Jaroslav Herbst

    (1887-1971)

    Březový háj

    Položka č.: 261505

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:17

    olej, karton, 52 x 41 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jaroslav Herbst

    (1887-1971)

    U rybníka

    Položka č.: 261506

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:18

    olej, plátno, 45 x 56 cm, sign. PD J. Herbst, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Bohumil Jaroš

    (1856-1924)

    Horská chalupa

    Položka č.: 261507

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:19

    olej, plátno, 55 x 73 cm, sign. PD B. Jaroš, rám, malba zkrakelována, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Gustav Macoun

    (1892-1934)

    Vesnička na kopci

    Položka č.: 261508

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:20

    olej, plátno, lepenka, 32 x 32 cm, sign. LD Macoun, rám, již v chlapeckých letech se projevovalo jeho nadání, které vede hocha z chudé rodiny k malířství, jemuž se krátce učí u Václava Jansy a s jeho doporučením u A. Kalvody a A. Slavíčka na pražské akademii. Jeho hlavním působištěm byl Český ráj, K…

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Měchura

    Krajina se stavením

    Položka č.: 261509

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:21

    olej, karton, 48,5 x 61 cm, sign. PD V. Měchura, rám

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1993)

    Krajina u vody I

    Položka č.: 261510

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:22

    olej, sololit, 1976, 45,5 x 56 cm, sign. PD Pecháček 76, rám, mírně otlučený rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Položka č.: 261511

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:23

    olej, sololit, 54 x 111 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Gustav Reiter

    (1895-?)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 261512

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:24

    olej, plátno, 1933, 67,5 x 47,5 cm, sign. PD G. Reiter 1933, popraskaná malba, plátno zvlněno

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jan Šebek

    (1890-1966)

    Chodsko - Starý Postřekov

    Položka č.: 261513

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:25

    olej, karton, 27,5 x 25,5 cm, sign. PD Šebek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Václav F. Ulšmíd

    (1903-1985)

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 261514

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:26

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. LD Ulšmíd, rám, na zadní straně ověřovací list autora s popisem a signaturou, rám mírně otlučený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Položka č.: 261515

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 14:27

    olej, karton, 1934 ?, 36 x 43 cm, sign. LD Josef Zamazal, rám, rám mírně otlučený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.