• Arno Nauman

    (1887-1959)

    Mácha

    Položka č.: 238839

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:47

    litografie, 17,2 x 11,3 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Tesař

    (1924-2008)

    V parku

    Položka č.: 238841

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:48

    lept, 1958, 24,7 x 31,7 cm, sign. PD Vl. Tesař 58, č. 87/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka s knihou

    Položka č.: 238842

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (49 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:49

    dřevoryt, 30,5 x 27 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Dostihy

    Položka č.: 238843

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:50

    litografie, 1944, 21,5 x 45,5 cm, sign. PD J. Brož 44, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Roubíčková - Lesařová

    (1949)

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 238844

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:51

    lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Hradčany

    Položka č.: 238845

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (71 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:52

    lept, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD Mario Stretti, LD značeno v desce ms, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (71 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris MH

    Položka č.: 244544

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:53

    linoryt, 9,8 x 3,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris MH

    Položka č.: 244545

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:54

    linoryt, 9,8 x 3,2 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Knižní záložka

    Položka č.: 244546

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:55

    linoryt, 18,2 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    PF 1933

    Položka č.: 244547

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:56

    linoryt, 10,5 x 7,5 cm, LD značeno v desce EH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    ExLibris M. Málkové

    Položka č.: 244548

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:57

    linoryt, 8,2 x 7,3 cm, LD a PD značeno v desce EH, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Dar Museu

    Položka č.: 244549

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:58

    bibliofilie, 1926, báseň a 2 linoryty EA Hruška, brož, pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Dar Museu

    Položka č.: 244550

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 14:59

    bibliofilie, 1926, báseň a 2 linoryty EA Hruška, brož, pokrčený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emmerich Alois Hruška

    (1895-1957)

    Karel Zink mluví

    Položka č.: 244551

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:00

    bibliofilie, napsal a linorytem vyzdobil EA Hruška, 1926, 130 výtisků, brož., při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Souhvězdí Berana

    Položka č.: 244553

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:01

    lept, 21,8 x 13 cm, sign. DU P. Sukdolák, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris F. Kozák

    Položka č.: 245496

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:02

    dřevoryt, 1925, 4,3 x 4,3 cm, PD značeno v desce K, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris M. Klicman

    Položka č.: 245497

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:03

    dřevoryt, 1912, 10,8 x 8,2 cm, PD značeno v desce FK 12, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Jarmila Lukášová

    Položka č.: 245498

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:04

    dřevoryt, 10,8 x 7,2 cm, LD značeno v desce F.K., Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245499

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:05

    dřevoryt, 10,2 x 9,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Exlibris Václav Krátký

    Položka č.: 245500

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:06

    dřevoryt, 10,2 x 9,2 cm, sign. PD F.Kobliha, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Exlibris Emanuel Křenek

    Položka č.: 245501

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:07

    litografie, 1987, 6,5 x 6,9 cm, sign. PD Liesler 87, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Exlibris J. Souverein

    Položka č.: 245502

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:08

    litografie, 9,3 x 7 cm, sign. LD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Exlibris F. Dvořáčkové

    Položka č.: 245503

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:09

    dřevoryt, 1943, 12,3 x 9,6 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Láďa Novák

    Exlibris Máňa Syslová

    Položka č.: 245504

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:10

    tisk, 1920, 8,2 x 6,1 cm, PN značeno v tisku Láďa Novák 1920, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Láďa Novák

    Exlibris Emil Šedivý

    Položka č.: 245505

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:11

    tisk, 1921, 9,8 x 7,1 cm, LD značeno v tisku Láďa Novák 1921, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Láďa Novák

    Exlibris prof. Karel Kuchař

    Položka č.: 245506

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:12

    tisk, 1928, 9,9 x 7,1 cm, LD značeno v tisku Láďa Novák 28, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Votlučka

    (1896-1963)

    Kniha Máši Bartošové

    Položka č.: 245507

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:13

    dřevoryt, 12,8 x 8,6 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, V. Nechleby, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Jar. Hecht

    Položka č.: 245508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:14

    tisk, 1943, 9,2 x 6,2 cm, PD značeno v tisku V., Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Ant. Berger

    Položka č.: 245509

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:15

    lept, 8,8 x 5,7 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Exlibris Břetislav Peterka

    Položka č.: 245510

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2020 15:16

    lept, 1943, 12,3 x 8,1 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook