• Jaroslav Válek

    Kompozice XVII

    Položka č.: 248133

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 20:59

    monotyp, 2002, 34,5 x 26,5 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

  • W. Holl

    Giuseppe Garibaldi

    Položka č.: 246704

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:00

    mědirytina, 13,6 x 10,7 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Photograph, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji několik drobných hnědo -žlutých teček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Jaroslav Válek

    Kompozice III

    Položka č.: 248137

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:01

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Fontána

    Položka č.: 250727

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:02

    olej, sololit, 39,5 x 32,5 cm, rám, lehce uvolněný rám

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Emil Pacovský

    (1879-1948)

    T. G. Masaryk

    Položka č.: 246708

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Markéta Wildová - Laštuvková

    (1969)

    Včela

    Položka č.: 251578

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:03

    linoryt, 1994, 66,5 x 66,5 cm, sign. PD Wildová 1994, 29. stav, ohlé rohy, po stranách natrhlý papír, žákyně prof. L. Čepeláka a V. Kokolii na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)

  • Milan Nápravník

    (1931-2017)

    Položka č.: 251710

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:04

    inverzáž, bromostříbrná fotografie, 60,8 x 50,4 cm, na rubu ověření pravosti paní Doddy Nápravníkové

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Max Švabinský

    Jaroslav Hilberton

    Položka č.: 246716

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    tisk, 1901, 23 x 19 cm, sign. DU na kameni M. Švabinský, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Zdena Marschalová

    Přítelkyně

    Položka č.: 253857

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (225 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:05

    akvarel, 45 x 65 cm, sign. LD Marschalová

    Aktuální cena: 5.400 CZK (225 €)

  • Helena Vanišová

    Zátiší ve žluté míse

    Položka č.: 253873

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:06

    olej, plátno, 2016, 20 x 25 cm, sign. PD H. VANIŠOVÁ 2016

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Můj tatínek - Michal Skrbek

    Položka č.: 246717

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    lept, 1930, 35,3 x 25,3 cm, sign. PD JAroslav Skrbek 1930, LD popsáno autorem: Můj tatínek Michal Skrbek doma ve Vysokém nad Jizerou, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Helena Vanišová

    Zátiší na modré míse

    Položka č.: 253874

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:07

  • Helena Vanišová

    Obyčejný motiv

    Položka č.: 253875

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:08

    olej, sololit, 2000, 22 x 22 cm, sign. LD H. VANIŠOVÁ, rám

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Franz Liszt

    Položka č.: 246718

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    suchá jehla, 45 x 32 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk otřepený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Jevgenij Maiseyeu

    (1993)

    Úplněk

    Položka č.: 254520

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:09

    litografie, 2019, sign. PD MY 2019, č. 1/4

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Jevgenij Maiseyeu

    (1993)

    Surfing

    Položka č.: 254521

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:10

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Rembrandt Harmensz van Rijin

    Položka č.: 246751

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    litografie, 8 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Renata Drábková

    (1969)

    Hroch

    Položka č.: 255732

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:11

    olej, plátno, 2003, 45 x 55 cm, sign. LD Renata 003

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Vladimír Větrovský

    Kamenné desky

    Položka č.: 256022

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:12

    litografie, 2009, 34,7 x 24,7 cm, sign. PD Wladimír 09, č. 94/96, žák prof. Michaela Rittsteina na Avu v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Castello D´Albertis

    Položka č.: 246795

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    historická reprodukce, fotografie, 11,7 x 17 cm, polámané rohy, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Martin Mainer

    Mimozemšťané

    Položka č.: 256033

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:13

    litografie, 1998, 35 x 27 cm, sign. PD Mainer 98, č.: 49/100, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Petr Ptáček

    Štít Texaco

    Položka č.: 256393

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:14

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Die Griechin/ Řekyně

    Položka č.: 246858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    kolorovaná mědirytina, 17,1 x 12,5 cm, značeno PD C. Gonzenbach gest.; LD A. v. Ramberg gez., mírně zažloutlý papír, při okrajích mimo tisk papír pomuchlán a PD cca 05 cm natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Petr Ptáček

    Hydroplán U.S. Navy

    Položka č.: 256394

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:15

  • Pavel Dušek

    (1992)

    Položka č.: 256967

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:16

    olej, akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. zezadu DUŠEK 2018

    Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Tell´s Knabe

    Položka č.: 246859

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 12,8 cm, značeno PD C. Gonzenbach gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji ztmavlý, na pravém spodním rohu flíček od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

  • Anna Khunová

    Proměna 8

    Položka č.: 257104

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:17

    lept, 29,5 x 22,8 cm, sign. PD Anna Khunová, č. 2/75, žákyně prof. Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar, UVU a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.150 CZK (48 €)

  • Zdena Marschalová

    Kouřící holčičky

    Položka č.: 257106

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:18

    linoryt, 30 x 41 cm, sign. PD Zdeňka Marschalová, a.t.

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Arnold vom Melchtal

    Položka č.: 246860

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 12,6 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., zažloutlý papír, v rozích pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Signatura

    Položka č.: 257107

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 02. 2022 21:19

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)