• Bohumil Ullrych

    Dvě dívky na louce

    Položka č.: 246285

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:20

    akvarel, papír, 34,6 x 28 cm, sign. LD B. Ullrych, zezadu papíru skica, na levém okraji papír lehce pokrčen a natržen 1cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Šindelářová

    Země mého srdce 01

    Položka č.: 246295

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:22

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem III.

    Položka č.: 246297

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:24

    suchá jehla, 1989, 49 x 31,5 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 4/25, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Zahrady v Schönbrunnu ve Vídni

    Položka č.: 246305

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:26

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Karl VII. / Karel VII.

    Položka č.: 246699

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:28

    kolorovaná mědirytina, 17,2 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji papíru (mimo tisk) nepatrný flíček od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Max Švabinský

    Jaroslav Hilberton

    Položka č.: 246716

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:30

    tisk, 1901, 23 x 19 cm, sign. DU na kameni M. Švabinský, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Můj tatínek - Michal Skrbek

    Položka č.: 246717

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:32

    lept, 1930, 35,3 x 25,3 cm, sign. PD JAroslav Skrbek 1930, LD popsáno autorem: Můj tatínek Michal Skrbek doma ve Vysokém nad Jizerou, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Franz Liszt

    Položka č.: 246718

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:34

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Aleša Vaic

    (1920)

    Ludwig van Beethoven

    Položka č.: 246720

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:36

    suchá jehla, 44 x 32,3 cm, sign. PD Aleša Vaic, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk otřepený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Učitel Emil Pelunka

    Položka č.: 246723

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:38

    suchá jehla, 1913, 26,5 x 20,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 913, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Bárta

    (1864-1919)

    V. J. Novotný

    Položka č.: 246725

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:40

    lept, 1903, 16 x 10,8 cm, DU popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera a Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Wellner

    (1875-1926)

    Autoportrét?

    Položka č.: 246726

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:42

    suchá jehla, 1921, 16,7 x 12,5 cm, sign. PD Kwellner 921, při spodním okraji pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák A. Kalvody, člen SVUM

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Mario Stretti

    (1878-1957)

    Prof. Hlava

    Položka č.: 246729

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:44

    litografie, 1942, 27,5 x 19,8 cm, sign. LD Mario Stretti, při okrajích mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    William Shakespeare ( Ex Libris František Smažík)

    Položka č.: 246749

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:46

    litografie, 1964, 11,5 x 8 cm, sign. PD Hlinovský 64, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Rembrandt Harmensz van Rijin

    Položka č.: 246751

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:48

    litografie, 8 x 8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Die Griechin/ Řekyně

    Položka č.: 246858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:50

    kolorovaná mědirytina, 17,1 x 12,5 cm, značeno PD C. Gonzenbach gest.; LD A. v. Ramberg gez., mírně zažloutlý papír, při okrajích mimo tisk papír pomuchlán a PD cca 05 cm natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Tell´s Knabe

    Položka č.: 246859

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:52

    kolorovaná mědirytina, 17,7 x 12,8 cm, značeno PD C. Gonzenbach gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji ztmavlý, na pravém spodním rohu flíček od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Hedwig

    Položka č.: 246861

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:54

    kolorovaná mědirytina, 16,6 x 12,5 cm, značeno PD A. Fleischmann gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, u spodního okraje hnědý flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Leonore

    Položka č.: 246863

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:56

    kolorovaná mědirytina, 16,6 x 12,5 cm, značeno PD C. Geyer gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, u okraje papíru v horní části několik drobných skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Gustel von Blasewitz

    Položka č.: 246864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 18:58

    mědirytina, 17,2 x 12,5 cm, značeno PD. C. Geyer gest. ; LD Fr. Pecht ges., mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Frans Hals

    (1583-1666)

    Des Cartes

    Položka č.: 246869

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 19:00

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from the original Picture by Francis Hals in the Gallery of the Louvre, při levém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Thomson

    George F. Handel

    Položka č.: 246870

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 19:02

    mědirytina, 12,8 x 10,5 cm, značeno DU Thomson sct., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Woolnoth

    Corneille

    Položka č.: 246871

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 19:04

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by Woolnoth from an original Picture by C. Lebrun in the possesion of the Institute of France, PD mimo tisk šmouha na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • J. Thomson

    Cuvier

    Položka č.: 246873

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 19:06

    mědirytina, 13,9 x 10,6 cm, značeno DU Engraved by J. Thomson from an original Drawing in the possesion of the Baroness Cuvier at Paris, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Jean Baptiste Colbert

    Položka č.: 246874

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 19:08

    mědirytina, 12,5 x 20 cm, značeno PD W. Holl sct.; LD P. Mignard pinxt., při levém okraji mimo tisk žažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Rafaelle Morchen

    (1758-1833)

    Francis Petrarch

    Položka č.: 246875

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 19:10

    mědirytina, 12,5 x 9,7 cm, značeno PD Robt hart sct.; LD Raffaelle Morhen pinxt., mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Rafaelle Morchen

    (1758-1833)

    Tasso

    Položka č.: 246876

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 19:12

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Hart from a print by Raffaelle Morghen, při levém okraji papír zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Hart

    Buffon

    Položka č.: 246877

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 19:14

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by Hart frim an original Picture by Drouais in the collection of the Institute of France, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Rafaelle Morchen

    (1758-1833)

    Lodovico Ariosto

    Položka č.: 246878

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 19:16

    mědirytina, 13,2 x 10 cm, značeno PD Robert Hart; LD Raffaelle Morghen, mírně zažloutlý papír, pravý dolní roh papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Karel Libscher

    (1851-1906)

    Fürstenberská zahrada v Praze

    Položka č.: 246949

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 19:18

    pastel, dřevoryt, papír, 16 x 22,8 cm, LD značeno v tisku K. Libscher, papírová pasparta, původně ilustrace, papír při okrajích a vzadu potištěn textem, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)