Strom ve větru

    Položka č.: 264704

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 18:00

    suchá jehla, 5,8 x 8,4 cm, pasparta, pasparta zažloutlá, páska kolem pasparty zašlá, místy ušpiněná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Benátky

    Položka č.: 264703

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    akvarel, tuš, papír, 7,4 x 11,5 cm, pasparta, nepatrné zašlá páska na paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Miroslav Vašíček

    Probuzení jara

    Položka č.: 264702

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    fotografie, 13,9 x 9 cm, zezadu nalepen autorský štítek, sklo v pravém horním rohu odštíplé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Karel Beneš

    Houslisti

    Položka č.: 264700

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    ocelorytina, 1979, 12,5 x 17,1 cm, sign. DU K. Beneš 79, pasparta, č. 25/200, v grafice drobounké nahnědlé skvrnky, na spodním okraji uprostřed pasparty měkolik skvrn, textílie po obvodě pasparty otřepená, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Alena Laufrová

    Vzpomínka

    Položka č.: 264699

    suchá jehla, akvatinta, 1979, 15 x 10,1 cm, sign. PD Alena Laufrová 79, pasparta, a.t., na levém okraji papíru - mimo tisk - hnědá drobná skvrnka, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Pták ohnivák

    Položka č.: 264693

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    olej, překližka, 18,8 x 15,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Strom

    Položka č.: 264692

    olej, překližka, 24,6 x 15,9 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Emil Spáčil

    (1891-?)

    Portrét muže

    Položka č.: 264691

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    olej, překližka, 24,7 x 17,2 cm, sign. LD Spáčil Emil, rám, v horní části u rámu horizonální odřeno, u levého okraje vertikální prasklina v překližce, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák A. Kalvody, J. Procházky a F. X. Naskeho

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Emil Spáčil

    (1891-?)

    Portrét muže

    Položka č.: 264690

    olej, překližka, 24,3 x 21,4 cm, sign. LD Spáčil Emil, rám, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák A. Kalvody, J. Procházky a F. X. Naskeho

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Modrý domek

    Položka č.: 264689

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    olej, plátno, 23,8 x 27,7 cm, rám, plátno na několika místech prohnuté, rám zašlý, na několika místech otlučený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Strom

    Položka č.: 264688

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    llitografie, 1981, 24 x 18,8 cm, sign. DU Ctirad Stehlík 81, pasparta, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Květiny

    Položka č.: 264681

    tuš, akvarel, papír, 1976, 30,5 x 13,5 cm, sign. PD V. Bubeníček, rám, v kresbě věnování, otlučenej rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Na břehu

    Položka č.: 264680

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    dřevořez, 1983, 20 x 60,2 cm, sign. PD M. Horná 83, č. 25/70, rožky nepatrně ohnuté, ve spodní části mimo tisk drobounká skvrnka, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Umělkyně

    Položka č.: 260057

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:24

    dřevoryt, 7,8 x 19,5 cm, sign. PD Lukavský, horní rohy papíru nepatrně pokrčeny, LD menší nažloutlý flíček (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 260055

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:26

    dřevoryt, 9,6 x 6,8 cm, sign. PD P. Kotík, papírová pasparta, na papíru hnědé flíčky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, K. V. Maška a J. Schikanedera na UMPRUM v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • J. Kubíček

    Ženy s hráběmi

    Položka č.: 260054

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:28

    dřevoryt, 9 x 9,6 cm, sign. PD J. Kubíček, papírová pasparta, v dolní části papíru pod grafikou několik nepatrných flíčků hnědé barvy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Strom v měsíčním svitu

    Položka č.: 260053

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:30

    dřevoryt, 14,8 x 9,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, značeno PD v desce JB, na papíru několik drobných nahnědlých flíčků, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Učedníci pod Golgotou

    Položka č.: 260052

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:32

    barevný dřevoryt, 8,1 x 6,8 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír okolo grafiky lehce ztmavlý s několika nahnědlými drobnými flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vratislav Ševčík

    Vesmírná odysea

    Položka č.: 259981

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:34

    litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Novák

    Kompozice v červené

    Položka č.: 259901

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:36

    litografie, 1990, 59,5 x 43 cm, sign. DU Vladimír Novák, pasparta, č. 4/25, v rozích otřepená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    Položka č.: 259797

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:38

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • František Jákl

    Mariánské lázně

    Položka č.: 259788

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:40

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Josef Hník

    Položka č.: 259767

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:42

    vintage gelatin silver print, 2003, 33,4 x 27,9 cm, sign. PD Hník 2003, antiqari.at Radhošťská, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

  • Abraham Hadad

    (1937)

    Le Canapé

    Položka č.: 259757

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:44

  • Leonilda Gonzalez

    (1923-2017)

    Korida

    Položka č.: 259752

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:46

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Paul Emil Felix

    Dívka s andělem

    Položka č.: 259745

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:48

    akvatinta, 17,4 x 12,3 cm, sign. PD P. E. Felix, rám, mírně zažloutlý papír, v horních rozích skvrny od vody, nezasahuje do tisku, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Alex Beran

    (1923-2019)

    Liberecký motiv

    Položka č.: 259697

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:50

    lavírovaná tuš, papír, 37 x 28 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Sova

    Položka č.: 259688

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:52

    uhel, křída, akvarel, papír, 1903, 38 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét staré ženy

    Položka č.: 259687

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:54

    uhel, křída, papír, 1903, 45 x 31 cm, sign. PD Al. Belka, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Alois Belka

    (1889-?)

    Portrét dívky

    Položka č.: 259686

    Plánované ukončení: 25. 07. 2022 21:56

    uhel, papír, 1903, 36 x 29 cm, sign. PD Al. Belka, rám, mírně ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská