• Jan Černý Klatovský

    (1919-1997)

    Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec

    Položka č.: 223790

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:58

    litografie, 23 x 37 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Otto Procházka

    Brána na Kampě

    Položka č.: 223792

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 14:59

    uhel, papír, 1988, 46 x 30 cm, sign. PD O. Procházka 88, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Utrecht

    Položka č.: 223794

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:00

    kolorovaná litografie, 38 x 16 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gisele Reisser

    Krajina

    Položka č.: 223809

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:01

    litografie, 2009, 20,2 x 28,7 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Řadové domy

    Položka č.: 223810

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:02

    litografie, 2009, 20,2 x 28,8 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí

    Položka č.: 223811

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:03

    litografie, 2009, 28,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Gisele Reisser

    Zákoutí s lampou

    Položka č.: 223812

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:04

    litografie, 2009, 20,8 x 20 cm, sign. PD Gisele Reisser 09, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neznámý autor

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    Položka č.: 223815

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:05

    kolorovaná suchá jehla, 24 x 30,4 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Cestou k Sorrentu

    Položka č.: 223816

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:06

    litografie, 32 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 40/100, vzadu štítek s popisem, zažloutý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Strnad

    Pražský hrad

    Položka č.: 224014

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:07

    lept, 8,2 x 10,3 cm, sign. PD Strnad, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Strnad

    Z pouti

    Položka č.: 224015

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:08

    lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Malou Stranu

    Položka č.: 224017

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:09

    litografie, 18,2 x 29,1 cm, sign. PD nečitelně, č. 3/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Rác

    (1942)

    Chalupa

    Položka č.: 224023

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:10

    olej, plátno, 1998, 42 x 30 cm, sign. PD Rác 98, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    Položka č.: 224024

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:11

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Hlava - srdce

    Položka č.: 224389

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:12

    litografie, 29 x 21,5 cm, sign. PD M. Rittstein, rám, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Akt ženy

    Položka č.: 224419

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:13

    uhel, papír, 1976, 33,5 x 28,8 cm, monogr. PD SH 76, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Zámecké schody

    Položka č.: 224495

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:14

    olej, plátno, 40 x 30 cm, monogr. PD JB, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohunka Waageová

    (1948)

    Žena

    Položka č.: 224568

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (143 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:15

    olej, plátno, překližka, 2001, 22 x 16 cm, sign. PD B. Waageová 01, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (143 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohunka Waageová

    (1948)

    Záře

    Položka č.: 224569

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (215 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:16

    olej, plátno, 1999, 30 x 25 cm, sign. PD B. Waageová 1999, rám, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (215 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Sklenička s čepicí

    Položka č.: 224720

    Vyvolávací cena: 900 CZK (33 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:17

    suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 97/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (33 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Jiří Matouš Trnka

    (1946)

    Hledání klíče

    Položka č.: 224824

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:18

    litografie, 1987, 33 x 25,2 cm, sign. DU Jiří Trnka 1987, č. 11/150, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 224826

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:19

    mědirytina, 24,8 x 18,4 cm, sign. PD Konůpek, DU slepotiskové razítko SČUGH, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Milenci

    Položka č.: 224827

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:20

    litografie, 23,9 x 16,1 cm, LD značeno na kameni CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Kytara

    Položka č.: 225767

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:21

    pero, akvarel, papír, 1976, 33,5 x 26 cm, sign. DU Václav Bláha 76, rám, Antikvariát Ostrovní, žák K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a skupiny Radar

    Aktuální cena: 3.800 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Slíva

    (1947)

    Prostírání

    Položka č.: 225931

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:22

    tisk s kresbou, 2015, 29,5 x 41,5 cm, uprostřed: Slíva was here 27.11.15, pasparta, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Siesta

    Položka č.: 225946

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:23

    akvatinta, 24,1 x 29,3 cm, sign. PD Mario Stretti, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Italské městečko

    Položka č.: 225947

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:24

    akvatinta, 27,2 x 21,8 cm, sign. PD Mario Stretti, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Stretti

    (1910-1960)

    Přístav v Benátkách

    Položka č.: 225948

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:25

    lept, 1936, 22 x 27,4 cm, sign. PD Mario Stretti, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Nábřeží u Notre Dame s dělníkem

    Položka č.: 225959

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (304 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:26

    akvatinta, 37 x 32,2 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.500 CZK (304 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Pohled na kostel

    Položka č.: 226005

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 01. 07. 2020 15:27

    olej, karton, 23 x 28 cm, sign. PD Charvát, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (54 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook