• Václav Bláha st.

    (1922)

    Znak 5

    Položka č.: 238503

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:27

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Emil Pitter

    (1887-1943)

    Zápas

    Položka č.: 242478

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:28

    dřevoryt, 11,5 x 15,8 cm, pod tiskem na papíru nalepen štítek: Emil Pitter: Zápas (Původní dřevoryt), příloha Veraikonu 1926, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Koniklec

    Položka č.: 238505

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    lept, 10,5 x 8,4 cm, sign. PD Jan Otava, č. 25/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Carpe Diem

    Položka č.: 238509

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:29

    litografie, 2016, 11 x 15 cm, sign. PD Jelen 2016, autorský tisk, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Karel Svolinský

    Jiříkovo vidění

    Položka č.: 242480

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:30

    dřevoryt, 20,2 x 11,3 cm, pod grafikou vytištěno. K. Svolinský, frontispice pro Jiříkovo vidění, vydal V. Čechák, Příloha Bibliofila XIII., Vytiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na …

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Loďka

    Položka č.: 238518

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    akvatinta, 2002, 6 x 6 cm, sign. PD Jan Otava 2002, č. 3/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Uvnitř

    Položka č.: 238542

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:31

    kombinovaná technika, papír, 17 x 11 cm, sign. DU N. Synecká, č. 3/20, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jaroslav Malínský

    (1897-1979)

    Žena v šátku

    Položka č.: 242481

    Vyvolávací cena: 170 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:32

    litografie, 23,6 x 12,5 cm, sign. LD Jar. Malínský, při okrajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (7 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Dva s okny

    Položka č.: 238567

    Vyvolávací cena: 680 CZK (28 €)

    suchá jehla, 2005, 18 x 13,5 cm, sign. PD Jan Otava 2005, č.4/10, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 680 CZK (28 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Noční okno

    Položka č.: 238568

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:33

    měkký kryt, 2000, 17 x 12 cm, sign. PD Jan Otava 2000, č.8/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Na Kampě

    Položka č.: 242484

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:34

    barevná akvatina, 24,5 x 19,6 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Hudba I. - Kouzelný strom

    Položka č.: 238569

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    kombinovaná technika, 2001, 24 x 14 cm, sign. PD Jan Otava 2001, č.1/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Figury

    Položka č.: 238570

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:35

    kombinovaná technika, 2003, 15 x 16 cm, sign. PD Jan Otava 2003, ř. 3/50, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Želva (Traag Maar Zeker in 1958)

    Položka č.: 242710

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:36

    dřevoryt, 7,5 x 11,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Pražské okno

    Položka č.: 238573

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    kombinovaná technika, 1982, 9 x 6 cm, sign. PD Jan Otava 82, II. 73/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Komárek

    Koláž

    Položka č.: 238576

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:37

    koláž, 2012, 44 x 62 cm, sign. DU I. Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 7.100 CZK (284 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Sluchátko (PF 1941)

    Položka č.: 242742

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:38

    dřevoryt, 1940, 9,8 x 8,5 cm, značeno PD v dece M., v grafice tištěno Ing. Ota Hradečný, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Tři listy

    Položka č.: 238581

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    kombinovaná technika, 2003, 19 x 12 cm, sign. PD Jan Otava 2003, č. 7/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Malá tancovačka

    Položka č.: 238609

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:39

    lept, 3,8 x 5,1 cm, sign. PD J. Otava, č. 41/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Kniha (PF 1941)

    Položka č.: 242743

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:40

    dřevoryt, 1940, 11,49,5 cm, značeno PD v desce M. , v grafice tištěno: Hana a Václav Jandovi, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, F. Kysely, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Emler

    (1912)

    Zimní pohádka

    Položka č.: 238610

    litografie, 15 x 10,5 cm, sign. PD František Emler, č. 44/100

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Zimní okno

    Položka č.: 238613

    Vyvolávací cena: 720 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:41

    suchá jehla, 1999, 13 x 10 cm, sign. PD Jan Otava 99, č. I/25, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Keramické město

    Položka č.: 238637

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:42

    měkký kryt, 1997, 19 x 11 cm, sign. PD Jan Otava 1997, č.37/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Pohled na město

    Položka č.: 242803

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    dřevoryt, 20,5 x 10,5 cm, sign.PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    Primus

    Položka č.: 238652

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:43

    sítotisk na archivním papíru, 2013, 60,7 x 47,7 cm, sign. PD baSK, č.14/200

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 242824

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:44

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Ales Bask Hostomsky

    The Feeling is Mutual

    Položka č.: 238654

    sítotisk na archivním papíru, 2007, 50,4 x 40,5 cm, sign. PD baSK, č. 88/100

  • Jan Otava

    (1950)

    Malá tancovačka

    Položka č.: 238719

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:45

    lept, 3,8 x 5,1 cm, sign. PD J. Otava, č. 19/100, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    V objetí s koněm

    Položka č.: 242890

    Plánované ukončení: 04. 05. 2021 20:46

    litografie, 18,5 x 13,5 a 19,2 x 12,3 cm, sign. LD Troup, vytištěno na dvoulistu; zezadu vytišteno : SNDK, P. f. 1964; 2 nečitelné podpisy, nepatrně nažloutlý papír, uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Andrea Forsterová

    Zápas

    Položka č.: 240061

    litografie, 2005, 9 x 12 cm, sign. PD Andrea Forsterová 05, č. 21/50, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka