• Siblíková

    Bodlák

    Položka č.: 245596

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:06

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zrcadlo

    Položka č.: 245599

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Akt (PF 1992 František Dvořák)

    Položka č.: 245602

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:10

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ludmila Jandová

    Motýl

    Položka č.: 245604

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:14

    litografie, 10,5 x 13,5 cm, sign. PD L. Jandová, č. 45/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J. Krejsa

    Horník

    Položka č.: 245605

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:16

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pokání (PF 1992)

    Položka č.: 245606

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:18

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Břetislav Mencák

    Krajina s havrany

    Položka č.: 245607

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Mořský záliv

    Položka č.: 246277

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:22

    lept, 12,7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Děvče

    Položka č.: 246278

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:24

    akvarel, tuš, papír, 1937, 19,5 x 11 cm, sign. PD B. Ullrych 1937, papírová pasparta, papír lehce zvlněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Z Orientu

    Položka č.: 246279

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:26

    litografie, 20 x 13,5 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Chartres

    Položka č.: 246280

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:28

    dřevoryt, 1930, 12,5 x 15,5 cm, značeno PD ve dřevě Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Konvolut 3 litografií

    Položka č.: 246281

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:30

    3 x litografie, 15 x 10 až 12 x 6 cm, všechny monogr na kameni VF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    V ghettu

    Položka č.: 246282

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:32

    litografie, 1971, 31,5 x 24,2 cm, sign. PD V. Fiala, č. 34/170, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Před chalupou

    Položka č.: 246283

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:34

    dřevoryt, 27,5 x 35,5 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích mimo tiks potrhaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    S květinou

    Položka č.: 246284

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:36

    litografie, 1989, 5 x 3,5 cm, sign. DU Jan Kavan 89, Č. 93/100, vydala Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě dívky na louce

    Položka č.: 246285

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:38

    akvarel, papír, 34,6 x 28 cm, sign. LD B. Ullrych, zezadu papíru skica, na levém okraji papír lehce pokrčen a natržen 1cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Špic

    Položka č.: 246286

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:40

    akvarel, tužka, papír, 1912, 25 x 16,7 cm, sign. PD Ullrych 12, rám, mírně zažloutlý papír, rám bez skla, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hádka

    Položka č.: 246287

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:42

    olej, plátno, 16,3 x 20,4 cm, sign. LD B. Ullrych, PN malba prasklá, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tři pradleny

    Položka č.: 246288

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:44

    olej, plátno, 1940, 21,5 x 26 cm, sign. PD B. Ullrych 40, plátno na okrajích otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pradleny

    Položka č.: 246289

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:46

    olej, plátno, 1937, 14 x 10 cm, sign. PD B. Ullrych, pasparta, vzadu razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Probuzení

    Položka č.: 246290

    Vyvolávací cena: 450 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:48

    suchá jehla, 2010, 11,7 x 8,7 cm, sign. DU Tomáš Hřivnáč, č. 10/80 III., antiqari.at Radhošťská, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (17 €)

    Z Nového světa

    Položka č.: 246291

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • William Yates

    (1845-1934)

    Bitva o Port Arthur

    Položka č.: 246292

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:52

    kvaš, papír, 54,5 x 75,5 cm, sign. PD W. Yates, při okrajích na několika místech natržený papír, levý spodní roh papíru poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Únava

    Položka č.: 246293

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:54

    litografie, 37,5 x 48,7 cm, sign. PD Tezeza Kučerová, č. 50/60, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Šindelářová

    Země mého srdce

    Položka č.: 246294

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:56

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 10/16, PD mimo tisk drobně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Šindelářová

    Země mého srdce 01

    Položka č.: 246295

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:58

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Zoja Villalobos

    Tři srdce

    Položka č.: 246296

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 20:00

    litografie, 1984, 32 x 26 cm, sign. PD Zoja Villalobos 84, č. 1/34, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem III.

    Položka č.: 246297

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 20:02

    suchá jehla, 1989, 49 x 31,5 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 4/25, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Jana Bergerová

    (1964)

    Dáma s jednorožcem I.

    Položka č.: 246298

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 20:04

    suchá jehla, 1989, 49 x 32 cm, sign., PD Jana Bergerová 89, č. 13/25, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

  • Jirka Jirásek

    Kvetoucí strom

    Položka č.: 246299

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 20:06

    olej, kartón, 1944, 37 x 48,5 cm, sign. PD Jirka Jirásek 44, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)