Kytice (PF K a M Zinkovi)

    Položka č.: 245595

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:34

    dřevoryt, 14,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Siblíková

    Bodlák

    Položka č.: 245596

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:36

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Klavír

    Položka č.: 245597

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Dům

    Položka č.: 245598

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:40

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Zrcadlo

    Položka č.: 245599

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:42

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Karel

    Čajová růže

    Položka č.: 245600

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:44

    akvarel, tuš, papír, 1962, 8,2 x 5,5 cm, sign. PD Václav Karel 62, DU na papírové paspartě mimo kresbu poděkování autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Karel Svolinský

    Dívka (P.F: Jiří Siblík)

    Položka č.: 245601

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:46

    dřevoryt, 7,5 x 8 cm, sign. PU KSvolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Akt (PF 1992 František Dvořák)

    Položka č.: 245602

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:48

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ludmila Jandová

    Motýl

    Položka č.: 245604

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:52

    litografie, 10,5 x 13,5 cm, sign. PD L. Jandová, č. 45/100, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J. Krejsa

    Horník

    Položka č.: 245605

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:54

    dřevoryt, 10,5 x 9,5 cm, značeno orig. dřevoryt mal. J. Krejsy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pokání (PF 1992)

    Položka č.: 245606

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Břetislav Mencák

    Krajina s havrany

    Položka č.: 245607

    Plánované ukončení: 25. 06. 2020 23:58

    litografie, 1962, 13,3 x 9,5 cm, sign. PD Břetislav Mencák 62, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Oldřich Šanovec

    Podzimní krajina

    Položka č.: 245608

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 26. 06. 2020 00:00

    olej, plátno, 80 x 100 cm, sign. PD Šanovec Ol, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Karel Brousek

    (1880-1953)

    2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)

    Položka č.: 120060

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:00

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • M. Krupps

    Zotavovna Di Vittorio v Mariánských lázních

    Položka č.: 123463

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:01

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jiří Kočandrle

    Rybník

    Položka č.: 129978

    Vyvolávací cena: 650 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:02

    olej, karton, 1967, 33,5 x 50 cm, sign. PD Kočanrdle 1967, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (24 €)

  • Zdeněk Laixner

    Hráč

    Položka č.: 133838

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:03

    lept, 1987, 34 x 26,5 cm, sign. PD Laixner Zd 87, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)

  • Jan Jílek

    (1905-1982)

    Položka č.: 135094

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:04

    olej, plátno, 1938, 85 x 65 cm, sign. PD J. Jílek 38, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hradčany

    Položka č.: 138920

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:05

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 29 cm, sign. PD Zavadil, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Michal Lauda

    Poprsí ženy

    Položka č.: 138928

    Vyvolávací cena: 280 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:06

    Aktuální cena: 280 CZK (10 €)

  • Milada Poliánová

    Položka č.: 139336

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (643 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:07

    olej, sololit, 2000, 46 x 55 cm, sign. vzadu M. Poliánová, rám, na rámu oděrky

    Aktuální cena: 18.000 CZK (643 €)

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:08

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Drha

    (1912-?)

    Motiv z Jístebníku

    Položka č.: 139589

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:09

    olej, karton, 1977, 28 x 46 cm, sign. PD J. Drha 77, rám, Antikvariát Ostrovní

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ve stodole

    Položka č.: 163489

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:10

    litografie, 37 x 48,3 cm, sign. PD Fr. Ronovský, pasparta, č. 42/150, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.900 CZK (68 €)

  • Jan Dočekal

    Má přípojka k internetu

    Položka č.: 174714

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:11

    koláž, papír, 1997, 19 x 16 cm, monogr. PD JD 1997, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Jan Dočekal

    Lyrická zpráva z Budapešti

    Položka č.: 174715

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:12

    koláž, papír, 1998, 16 x 10,5 cm, monogr. DU JD 98, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Dočekal

    Tajná kniha rodového osudu

    Položka č.: 174716

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:13

    kniha, koláž, papír, 1996, 21 x 15 cm, monogr. DU JD 1996, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Dočekal

    ...etc...

    Položka č.: 174717

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:14

    koláž, papír, 1997, 35 x 19 cm, monogr. DU JD 1997, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (108 €)

  • Jan Dočekal

    Posta Vysočině

    Položka č.: 174718

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:15

    koláž, dřevo, nerost, papír, 1997, 36 x 17 cm, monogr. DU JD 1997, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Houdek

    Paridův soud

    Položka č.: 177095

    Plánované ukončení: 29. 06. 2020 14:16

    litografie, 1988, 35,2 x 23,2 cm, sign. PD Houdek 88, pasparta, č. 13/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)