• Eva Natus - Šalamounová

    (1934-2014)

    Bitva

    Položka č.: 279004

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 14:48

    litografie, 1989, 19 x 13,2 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová 1989, č. 17/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Mézl

    (1934-2016)

    Beran

    Položka č.: 279005

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 14:50

    dřevoryt, 22,7 x 10,6 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Maska

    Položka č.: 279006

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 14:52

    litografie, 1993, 10,6 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 93, č. 56/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Profil

    Položka č.: 279007

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 14:54

    litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 45/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kavan

    (1947)

    Hlava

    Položka č.: 279008

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 14:56

    litografie, 1994, 10,7 x 7,7 cm, sign. DU JKavan 94, č. 48/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    (1949)

    Krajina

    Položka č.: 279009

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 14:58

    litografie, 1984, 12,7 x 9,8 cm, sign. PD Micahela 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dudek

    (1954)

    Není to žert

    Položka č.: 279010

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 15:00

    lept, mezzotinta, 1994, 10 x 7,1 cm, sign. PD JDudek 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dudek

    (1954)

    Křišťál

    Položka č.: 279011

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 15:02

    lept, mezzotinta, 1994, 10 x 7,1 cm, sign. PD JDudek 94, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lubomír Dušek

    (1951)

    Krajina

    Položka č.: 279012

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 15:04

    akvatinta, 15,5 x 16,6 cm, sign. DU L. Dušek, č. 5/25, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Muž na koni

    Položka č.: 279013

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 15:06

    dřevoryt, 19,8 x 11 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Rakovnicko

    Položka č.: 279014

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 15:08

    tuš, papír, 2004, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Českobrodsko

    Položka č.: 279015

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 15:10

    tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Třemšínský mikroregion

    Položka č.: 279016

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 15:12

    tuš, papír, 2004, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Beneševsko

    Položka č.: 279017

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 15:14

    tuš, papír, 2005, 30 x 42 cm, sign. PD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Vrátkov

    Položka č.: 279018

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 15:16

    tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný Lad., Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Hluboš

    Položka č.: 279019

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 15:18

    tuš, papír, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Hojný

    (1944)

    Libenice (Kolínsko)

    Položka č.: 279020

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 25. 10. 2023 15:20

    tuš, papír, 2007, 30 x 42 cm, sign. LD Hojný, Antikvariát Ostrovní, akademický malíř a grafik, absolvoval VŠUP v ateliéru prof. A. Strnadla. Posledních 20 let pracuje "v poli" - kresby téměř zásadně propojuje s texty.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Modlitba

    Položka č.: 278803

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2023 14:00

    litografie, 1940, 16,2 x 12 cm, sign. PD Viktor Stretti, na papíře drobná skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Holla…

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Dlouhá cesta

    Položka č.: 278804

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2023 14:02

    litografie, 15,7 x 10,5 cm, sign. PD P. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Flaštička

    Položka č.: 278805

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2023 14:04

    tisk, 6,2 x 16,5 cm, sign. PD Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Obličej

    Položka č.: 278806

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2023 14:06

    litografie, 11 x 9,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Spřežení

    Položka č.: 278807

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2023 14:08

    akvarel, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Bílkovský

    (1909-1998)

    Dostihy; Dva jezdci

    Položka č.: 278808

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2023 14:10

    2x litografie, 8,5 x 15; 8 x 19 cm, sign. PD a LD F. Bílkovský, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium u A. V. Slavíčka, člen SVU Aleš, Bloku a Spolku sběratelů a přátel ex libris

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kůň

    Položka č.: 278809

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2023 14:12

    litografie, 1943, 17 x 15,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1943, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s růží

    Položka č.: 278810

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2023 14:14

    dřevoryt, 1975, 16,3 x 11,8 cm, sign. PD Emil Kotrba 1975, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Červené slunce

    Položka č.: 278811

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2023 14:16

    litografie, 1970, 23,9 x 16,2 cm, sign. PD V. Sivko 70, č. 70/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Kamzíci

    Položka č.: 278812

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2023 14:18

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Múza

    Položka č.: 278813

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2023 14:20

    dřevoryt, 14 x 8,4 cm, sign. PD Lukavský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Klaun

    Položka č.: 278814

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2023 14:22

    litografie, 1980, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU K.Beneš 80, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Beneš

    (1932)

    Lidová píseň

    Položka č.: 278815

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 26. 10. 2023 14:24

    litografie, 2006, 24,6 x 17,6 cm, sign. DU K.Beneš 06, č. 97/190, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook