• Dubová

    Upřený pohled

    Položka č.: 232757

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:56

    litografie, 1984, p. 5,7 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Radnice

    Položka č.: 232777

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 19:58

    litografie, 1965, 11,3 x 8,2 cm, sign. PD Hlinovský 65, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Pražské náměstí

    Položka č.: 232785

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:00

    linoryt, 15 x 27,3 cm, sign. PD Pýcha, č. 106 /150, mírně zažloutlý, při okrajích pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Zámeček

    Položka č.: 232786

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 232926

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:04

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Liesler

    Dvojice

    Položka č.: 233427

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:06

    Aktuální cena: 2.000 CZK (72 €)

  • Karel Svolinský

    Pranýř

    Položka č.: 233685

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:08

    litografie, 23,5 x 16 cm, sign. PD KSvolinský, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Vincence Paulusa

    Položka č.: 233734

    Vyvolávací cena: 950 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:10

    dřevoryt, 16,5 x 11,8 cm, sign. PD JVáchal , Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus "Soupis knižních značek J. Vác…

    Aktuální cena: 950 CZK (34 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Bořivoj Weigert

    Položka č.: 233735

    Vyvolávací cena: 850 CZK (31 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:12

    Aktuální cena: 850 CZK (31 €)

  • J. B. Bérauger

    Píseň "Nový denní rozkaz"

    Položka č.: 234082

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:14

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,7 x 4,5 cm, sign LD J. B. Bérauger, levý horní roh papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • J. B. Bérauger

    Vrány

    Položka č.: 234083

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:16

    dřevoryt, hedvábný papír, 7.7 x 12 cm, papír na pravém okraji od červené tušky; rohy a spodní okraj papíru pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • J. B. Bérauger

    Myšlenka

    Položka č.: 234085

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:18

    dřevoryt, hedvábný papír, 9,8 x 4,7 cm, sign. LD J. B. Bérauger, na levem okraji papíru malá dírka; na pravém okraji lehce ušpiněn, nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Blaník

    Položka č.: 234137

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:20

    litografie, 21 x 28,5 cm, sign. PD Pecháček Vladimír, papír na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Vladimír Pecháček

    (1909-1969)

    Kamená stezka

    Položka č.: 234138

    Vyvolávací cena: 80 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:22

    litografie, 21 x 27 cm, papír na okrajích zažloutlý a ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, J. Obrovského a V. Silovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 80 CZK (3 €)

  • Turek-Lišák

    Sázava pod Barborou

    Položka č.: 234145

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:24

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Jan Sarkandr

    Položka č.: 234878

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:26

    kolorovaný dřevoryt, 23 x 15,8 cm, značeno PD V. Florian, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Daniel

    Položka č.: 234879

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:28

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Za humny

    Položka č.: 234925

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:30

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Strom u pole

    Položka č.: 234926

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:32

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Lesní stezka

    Položka č.: 234927

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:34

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Malá orchidej

    Položka č.: 234939

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:36

    litografie, 1980, 65,3 x 50,5 cm, sign. PD , č. 87/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke A. Fiedler: Robinsonův ostrov, U ohně (obr. 10, str. 112)

    Položka č.: 235054

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:38

    škrábaná křída, papír, 13,3 x 16 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 20, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Tanečnice

    Položka č.: 235084

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:40

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Jan Novopacký?

    (1821-1908)

    Hory

    Položka č.: 235085

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (47 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:42

    Aktuální cena: 1.300 CZK (47 €)

  • Teleka

    U Řeky

    Položka č.: 235091

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:44

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • J. Kafka

    Jezdec

    Položka č.: 235092

    Vyvolávací cena: 600 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:46

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)

  • Kotrba

    Karikatura muže

    Položka č.: 235096

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:48

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Bayerberg u Mnichova

    Položka č.: 235097

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:50

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • R. Walter

    Ve škole

    Položka č.: 235098

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:52

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Nerad

    Postava

    Položka č.: 235099

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 20:54

    Aktuální cena: 600 CZK (22 €)