• J. Pollard

    Dostihy (Epsom race)

    Položka č.: 261425

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:57

    litografie, 39 x 59 cm, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Arabský trh (Maroko)

    Položka č.: 261426

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:58

    akvatinta, 1926, 24 x 29 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Kroměřížské náměstí v zimě

    Položka č.: 261427

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 12:59

    barevný lept, 1925, 29 x 34 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Knihovna a Notre Dame de Paris

    Položka č.: 261428

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:00

    kolorovaný lept, 30,5 x 36 cm, značeno. PD T.F. Šimon, rám, LD značeno č. 112, při okrajích mimo tisk restaurován papír bělobou, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Lodě s melouny v Benátkách

    Položka č.: 261429

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:01

    lept, 1909, 50 x 40,3 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Apsida Notre Dome v zimě, Paříž

    Položka č.: 261430

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:02

    barevný lept, 1924, 31,5 x 45 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    V lese

    Položka č.: 261431

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:03

    dřevoryt, 19 x 14,4 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 261432

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:04

    dřevoryt, 1913, 35,8 x 27 cm, sign. PD F. Kobliha, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Svatý Mikuláš na Malé Straně

    Položka č.: 261433

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:05

    dřevoryt, 38 x 34 cm, sign. PD F. Kobliha, rám, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

  • Otakar Kubín

    (1883-1969)

    Větrný mlýn v Kořenci

    Položka č.: 261434

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:06

    litografie, 1949, 30,4 x 40,3 cm, sign. PD O. Coubine 49, č. 322/500, v místě původní pasparty mírně zažloutlý a při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Rythme

    Položka č.: 261435

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:07

    dřevoryt, 1926, 19,5 x 15 cm, značeno v tisku Kupka, rám, autorizovaný tisk, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Položka č.: 261436

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:08

    dřevoryt, 1926, 20 x 15 cm, značeno v tisku Kupka, rám, autorizovaný tisk, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Frontispis knihy Francouzská poesie nové doby v překladech Viktora Dyka

    Položka č.: 261437

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:09

    suchá jehla, 1957, 14 x 9,5 cm, monogr. DU T. 57., Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • František Tichý

    (1896-1961)

    Novoročenka nakladatele F.J. Müllera na rok 1944

    Položka č.: 261438

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:10

    suchá jehla, 1943, 9 x 5,2 cm, sign. LD Tichý 1943, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Obrovského, V. Nechleby a K. Krattnera, člen Devětsilu, SČUG Hollar, UB, SVU Mánes, České akademie věd a umění

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • František Gross

    (1909-1985)

    Malíř

    Položka č.: 261439

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:11

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Figura v interiéru

    Položka č.: 261440

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:12

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Postavy na periferii

    Položka č.: 261441

    Vyvolávací cena: 4.100 CZK (171 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:13

    Aktuální cena: 4.100 CZK (171 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek II (Halda II)

    Položka č.: 261442

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:14

  • František Gross

    (1909-1985)

    Strojek I (Halda I)

    Položka č.: 261443

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:15

  • Aleš Lamr

    B.H.H.

    Položka č.: 261444

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:16

    litografie, 1988, 72,5 x 56 cm, sign. PD A. Lamr 88, č. 7/45, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Deset hvězd

    Položka č.: 261445

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:17

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Aleš Lamr

    Souhvězdí

    Položka č.: 261446

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:18

  • Aleš Lamr

    Stvoření

    Položka č.: 261447

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:19

    litografie, 1992, 53 x 68,5 cm, sign. PD A. Lamr 92, rám, č. XV/XV, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Aleš Lamr

    Světlo světa

    Položka č.: 261448

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:20

    litografie, 1989, 72 x 55,5 cm, sign. PD A. Lamr 89, rám, č. 21/65, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Michael Rittstein

    Stanování

    Položka č.: 261449

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:21

  • Michael Rittstein

    Se psem na jezu

    Položka č.: 261450

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:22

    litografie, 2009, 65 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 2009, č. 5/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Jaroslav Róna

    Náklaďák s bombama

    Položka č.: 261451

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:23

    serigrafie, 1997, 41,5 x 30 cm, sign. PD Róna 97, autorský tisk, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

  • Jaroslav Róna

    Krabí muž

    Položka č.: 261452

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:24

    litografie, 1999, 35 x 27,5 cm, sign. PD Róna 99, č. 45/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

  • Jaroslav Róna

    Pokoj s černou stěnou

    Položka č.: 261453

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:25

  • Jaroslav Róna

    Krajina se soukromým detektivem

    Položka č.: 261454

    Plánované ukončení: 24. 01. 2022 13:26