• Vojtěch Dvořák

    Roztoč

    Položka č.: 257054

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:03

    litografie, 1997, 48 x 32,5 cm, sign. PD Dvořák Vojtěch 97, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Výhled z okna

    Položka č.: 237747

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:04

    litografie, 20 x 14,3 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 60/130, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Kytice ve váze

    Položka č.: 237746

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:05

    litografie, 21,7 x 14 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 50/150, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Lenka Dvořáková

    Mouchy

    Položka č.: 257055

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:06

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zátiší s vejcem a sklenicí

    Položka č.: 186706

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:07

    litografie, 24 x 16 cm, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Pražské jaro

    Položka č.: 257084

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:08

    litografie, 12 x 7,5 cm, sign. PD F. Emler, 4/100, Exlibris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Patrícia Ficková

    Z kukuričného pola

    Položka č.: 257058

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:10

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavla Fořtová - Šámalová

    (1886-1974)

    Dům v kopci

    Položka č.: 237791

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:11

    litografie, 14,5 x 10 cm, sign. PD Pavla Fořtová, Antikvariát Dlážděná, žákyně H. Emingerové, Emy Krostové a Václava Jansy

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Rudolf Franke

    PF 1978

    Položka č.: 237789

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:12

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Položka č.: 237781

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:13

    lept, 1967, 13,2 x 8,2 cm, sign. DU Jan Hejda, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Portrét muže

    Položka č.: 227694

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:14

    akvarel, uhel, papír, 57 x 43 cm, sign. PU VHejna, při dolním okraji mimo kresbu natržený papír (cca 2 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hodonský

    Slunečnice

    Položka č.: 237775

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:15

    litografie, 8 x 17,8 cm, sign. PD F. Hodonský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Hodonský

    Květina

    Položka č.: 237774

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:16

    litografie, 8,2 x 17,8 cm, sign. PD F. Hodonský, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Hrnčárek

    (1918)

    Průmyslové město v podhůří

    Položka č.: 257051

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:17

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Chlebovský

    (1902)

    Položka č.: 237762

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:18

    olejotisk, 1936, 14,5 x 9,5 cm, sign. PD Boh. Chlebovský, PF 1937, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Milan Janáček

    Pán v klobouku s rybou

    Položka č.: 257073

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:19

    lept, 2008, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD M. Janáček 08, 29/40, Exlibris J.Š., Antikvariát Dlážděná, žák prof. Z. Jůny a K. Müllera na VŠUP v Praze, člen skupiny Kontrast a SVU

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Táborové radovánky

    Položka č.: 252438

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:20

    4x průmyslová litografie, 1972, 39,3 x 29 cm, vše značeno v tisku JV., studium na FF UK v Praze, člen skupiny Polylegran

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lucie Jiříčková

    (1970)

    Kašpárek

    Položka č.: 257050

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:21

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Vodník

    Položka č.: 257074

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:22

    litografie, 8,3 x 7,9 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Ex libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Natalia

    Položka č.: 257083

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:23

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Americus Vesputius

    Položka č.: 257071

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:24

    litografie, 11 x 7 cm, sign. DU L. J. Kašpar, Ex libris Miloslava Bastlová, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anežka Kovalová-Jílková

    Padlý anděl

    Položka č.: 237767

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:25

    serigrafie, 1985, 12,7 x 8 cm, sign. PD A. KovJílková, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohumila Letochová

    Zatmění slunce

    Položka č.: 257056

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Sousedé

    Položka č.: 211115

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:27

    pastelky, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD Liška B., Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Náměstí s kašnou

    Položka č.: 226835

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:28

    litografie, 1983, 17,3 x 12,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1983, 175/200, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • D. Magerová

    Rozpadlé domy

    Položka č.: 257099

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:29

    lept, 1987, 14,5 x 10,4 cm, sign. PD D. Magerová 87, 42036, na zadní straně popsáno autorkou: strýček Karel a tetička Maruška, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Jana Němcová

    Don Quichotte - Ex libris

    Položka č.: 237761

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:30

    lept, 9,9 x 6,9 cm, sign. PD Jana Němcová, 35/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Neškodná

    Pouto

    Položka č.: 257052

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:31

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Lubomír Netušil

    Kytice ´80

    Položka č.: 237756

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:32

    lept, 1980, 17,6 x 14,2 cm, sign. PD L. Netušil 80, 60/70, ze souboru Kytice ´80, 48 kusů originálních grafických listů. Výšlo nákladem autorů, Praha 1981, Antikvariát Dlážděná, studium na Univerzitě v Hradci Králové, člen Unie výtvarných umělců pardubického regionu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Payerbach (Rakousko)

    Položka č.: 230026

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2021 18:33

    litografie, 18 x 17,4 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)