• Milan Bauer

    Přízrak

    Položka č.: 241821

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:50

    lept, 16,8 x 12 cm, sign. DU, č. 2/50, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Milan Bauer

    Pták a meč

    Položka č.: 241822

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:52

    lept, 17,5 x 12,7 cm, sign. DU, č. 25/80, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vladimír Komárek

    Prázná židle

    Položka č.: 241857

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:54

    suchá jehla, 11,5 x 7,1 cm, sign. PD V. Komárek , č. 40/45, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Houslista

    Položka č.: 241858

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:56

    dřevoryt, 19,8 x 9 cm, sign. PD V. Komárek, č. 45/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Spící muž

    Položka č.: 241859

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 20:58

    suchá jehla, 12 x 11,5 cm, sign. PD V. Komárek , č. 19/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Topoly

    Položka č.: 241860

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:00

    suchá jehla, 18,5 x 12 cm, sign. DU V. Komárek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Housle

    Položka č.: 241861

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • W. Holl

    The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.

    Položka č.: 242411

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:04

    mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • W. Holl

    Lord Mansfield

    Položka č.: 242412

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:06

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. E. Wagstaff

    Lord Clarendon

    Položka č.: 242413

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:08

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the Picture in the Bodleian Library, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrnaod vody, na levém okraji papír lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • E. Scriven

    Sir W. Herschell

    Položka č.: 242414

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:10

    mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD Engraved by E. Scriven, LD Painted by J. Russell R.A., při levém okraji žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • J. Posselwhite

    Sir Richard Arkwright

    Položka č.: 242415

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:12

    mědirytina, 13 x 10,2 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD Wright Pinx., při levém okraji zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. Cook

    Professor Wheatstone

    Položka č.: 242416

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:14

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Aigrt Bergström

    Francouz

    Položka č.: 242713

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:16

    tisk, 1938, 16,5 x 10 cm, značeno PD , papír uprostřed přeložen jako přání: na levé straně papíru: za uměním a technikou do nového roku 1938. Adolf Stehno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Podkova pro štěstí - Domažlice

    Položka č.: 242715

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:18

    dřevoryt, 11 x 9,1 cm, lehce zažloutlý papír, papír uprostřed (mimo tisk) přeložen , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Svíčky a jmelý

    Položka č.: 242716

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:20

    dřevoryt, 12,6 x 8 cm, sign. PD , papír přeložen do formy přání, na levé straně grafika, na pravé straně text: Příjemné svátky vánoční a mnoho zdaru v novém roce přeje Oldřich a Růža Hlavatých. , nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • E. Kotyšan

    Vycházejíccí slunce

    Položka č.: 242717

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:22

    litografie, 12,,2 x 12,3 cm, značeno LD E. Kotyšan, papír uprostřed přeložen jako přání, na pravé straně je umístěná grafika, nalevo text: Vánoční a novoroční pozdrav zasílám Vám Bohumil Podolák, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Anděl (PF 1945)

    Položka č.: 242751

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:24

    litografie, 1944, 6,5 x 11,3 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen jako přání (nezasahuje do tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Radostné noviny

    Položka č.: 242753

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:26

    dřevoryt, 11,8 x 9,1 / 9 x 7,2 / 16,1 x 9,6 cm, papír přeložen na dvou místech do formy pozdravu, obsahuje tři různé grafiky, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Tři králové (PF 1941)

    Položka č.: 242754

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:28

    litografie, 1940, 10,5 x 17,5 cm, papír na dvou místech přeložen jako přání, v jednom místě přeložení zasahuje do grafiky, po bocích papíru je tištěn text, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Sběr úrody (PF 1939)

    Položka č.: 242758

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:30

    litografie, 1938, 18,7 x 12,5 cm, značeno Ld v tisku K. , na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: Mír a štěstí do Nového roku přeje Aug. Bartoš., zažloutlý papír, rohy papíru lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dívka s ptáčkem (PF)

    Položka č.: 242759

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:32

    litografie, 17 x 10,5 cm, na pravé straně papíru tištěna grafika, nalevo text: S novým úsilím do Nového roku 1939, MUDr. Miloš Fidler, zažloutlý papír s nahnědlými skvrnkami, rohy papíru lehce pokrčeny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Gerard Gaudaen

    (1927-2003)

    Nůžky (PF 1963)

    Položka č.: 242760

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:34

    dřevoryt, 1962, 16,3 x 22,5 cm, uprostřed přeloženo jako přání, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Gerard Gaudaen

    (1927-2003)

    Loď (PF 1962)

    Položka č.: 242761

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:36

    dřevoryt, 1961, 11,6 x 16,2 cm, papír uprostřed přeložen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    500 let knihtisku (P.F.1968)

    Položka č.: 242762

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:38

    barevný dřevoryt, 1967, 14 x 10,5 cm, sign. DU Knobloch, papír uprostřed přeložen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Klaun a děvčátko (PF 1938)

    Položka č.: 242763

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:40

    litografie, 1937, 18,3 x 12,5 cm, značeno na kameni K. Janíček, papír lehce zažloutlý, na okrajích ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Kluk a dívka (PF )

    Položka č.: 242764

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:42

    litografie, 17,5 x 11,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír ztmavlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Holoubek (PF 1941)

    Položka č.: 242765

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:44

    barevný dřevoryt, 16,7 x 11,2 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen (mimo tisk); na pravé straně papíru je vytištěna grafika, nalevo text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Ladislav Vlodek

    Naleziště (PF 1951)

    Položka č.: 242766

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:46

    dřevoryt, 1950, 15,7 x 15,3 cm, monogr. PD L. V. , papír uprostřed v tisku přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Minář

    (1901-1973)

    Na saních (PF 1940)

    Položka č.: 242767

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 13. 10. 2020 21:48

    litografie, 1939, 8 x 14 cm, sign. PD Karel Minář 39, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, V. Bukovace, člen jednoty umělců výtvarných v Praze, SČUG Hollar, SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)