• Jan Mikšík

    (1988)

    Mléčná dráha

    Položka č.: 194380

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:27

    pastel, papír, 21 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Mikšík, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Číslo účtu

    Položka č.: 194379

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:28

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Jan Mikšík

    (1988)

    Búh domácího proudění

    Položka č.: 194378

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:29

    pastel, papír, 21 x 29,5 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Dítko mezi horami

    Položka č.: 245780

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:30

    lept, 1996, 8,5 x 7,4 cm, sign. PD AP, 19/30, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Položka č.: 245779

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:31

    dřevoryt, 4,8 x 8 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Nokturno

    Položka č.: 245785

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:32

    dřevořez, 1982, 16,7 x 8,7 cm, sign. PD Anna Poustová, 18537, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Dítě v cibuli

    Položka č.: 245784

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:33

    lept, 1997, 12,4 x 7,7 cm, sign. PD Anna Poustová, 28/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Muž a pták

    Položka č.: 245783

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:34

    dřevořez, 1979, 5 x 8 cm, sign. PD Anna Poustová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Spící dítko

    Položka č.: 245782

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:35

    lept, 1994, 8,5 x 7 cm, sign. PD Anna Poustová, 15/40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Polní cesta

    Položka č.: 245781

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:36

    lept, 2000, 12,1 x 7,7 cm, sign. PD Anna Poustová, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Bird of Paradise

    Položka č.: 245698

    Vyvolávací cena: 380 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:37

    Aktuální cena: 380 CZK (15 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Pavouk

    Položka č.: 245697

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:38

    Aktuální cena: 380 CZK (15 €)

  • Veronika Valdová

    (1975)

    Smiling Devil (z cyklu Pandemonium)

    Položka č.: 245696

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:39

    Aktuální cena: 380 CZK (15 €)

  • Mirka Věrčáková

    Zdravý rozum

    Položka č.: 221128

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:40

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Mirka Věrčáková

    Mladočechové

    Položka č.: 221127

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:41

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Mirka Věrčáková

    Kdo má rozum pohromadě…

    Položka č.: 220470

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:42

    ručně kolorovaná litografie, 2000, 39,3 x 30 cm, sign. PD Mirka 2000, 1/1 (40), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Jan Vrba

    (1976)

    Položka č.: 245772

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:43

    digitální tisk, 30 x 30 cm, sign. PD Jan Vrba, 43525, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 245702

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:44

    digitální tisk, 30 x 30 cm, sign. PD Jan Vrba, 1/3, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 245701

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:45

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 245700

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:46

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 245699

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:47

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jindřich Kurdiovský

    Paví pero

    Položka č.: 245790

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:48

    fotografie, 16,9 x 12 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Kurdiovský

    Hra s květinami

    Položka č.: 245789

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:49

    fotografie, 12 x 16,9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Kurdiovský

    Hra s jablkem

    Položka č.: 245788

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:50

    fotografie, 16,9 x 12 cm, signatura vzadu, zezadu popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Kurdiovský

    Hra s míčem II.

    Položka č.: 245787

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:51

    fotografie, 12 x 16,9 cm, zezadu popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Stránský

    Starý plot

    Položka č.: 245769

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:52

    fotografie, 1983, 16 x 16 cm, sign. PD Miloš, Z cyklu Léto 83, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Stránský

    Létající draci a kačeři

    Položka č.: 245768

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:53

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Stránský

    Opuštěná pouť

    Položka č.: 245767

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:54

    fotografie, 1983, 16 x 15,9 cm, sign. PD Miloš, Z cyklu Léto, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Stránský

    Cihly

    Položka č.: 245766

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:55

    fotografie, 1983, 16 x 15,9 cm, sign. PD Miloš, Z cyklu Léto 83, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Stránský

    Jabloňový sad

    Položka č.: 245765

    Plánované ukončení: 16. 07. 2020 18:56

    fotografie, 1983, 16,1 x 16 cm, sign. PD Miloš, Z cyklu Léto 83, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)