• Igor Grimmich

    (1979)

    Setkání

    Položka č.: 19709

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (241 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, sololit, 2008, 20 x 23,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.500 CZK (241 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Inverze

    Položka č.: 19695

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.297 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 81 x 40 cm, sign. zezadu J. Val, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.297 €)

  • Lubomír Typlt

    (1975)

    Šneci

    Položka č.: 19707

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (963 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    tempera, papír, 2008, 50 x 70 cm, sign. PD Typlt 08

    Aktuální cena: 26.000 CZK (963 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Sblížení

    Položka č.: 19701

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (408 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 11.000 CZK (408 €)

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Láska navždy

    Položka č.: 19696

    Vyvolávací cena: 23.000 CZK (852 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2018, 60 x 60 cm, sign. PD Vetengl 18, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 23.000 CZK (852 €)

  • Michael Rittstein

    Lednice

    Položka č.: 19708

    Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.038 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kvaš, papír, 1992 -1993, 49 x 35 cm, VD M.Rittstein, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 55.000 CZK (2.038 €)

  • Ivan Kolman

    Skleněný obraz

    Položka č.: 19702

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.038 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    broušené křišťálové sklo klínovým řezem a pískováním, 1998, 70 x 55 cm, vyryto PD I. Kolman 1998, kliprám, podklad černý samet, Ivan Kolman je žákem prof. Stanislava Libenského. Z původního prostředí UMPRUM se posléze vydal svou vlastní cestou a věnuje se práci s broušeným a pískovaným sklem. Toto t…

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.038 €)

  • Josef Sudek

    (1896-1976)

    Park na Kampě

    Položka č.: 19700

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.408 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 12 x 17,2 cm, sign. DU Sudek , LD značeno H-I, PD značeno 7/R, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.408 €)

  • František Říha

    (1910-1986)

    Silnice v krajině

    Položka č.: 19697

    Vyvolávací cena: 29.500 CZK (1.093 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 29.500 CZK (1.093 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Thea

    Položka č.: 19692

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (223 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    uhel, papír, 48 x 20,5 cm, sign. PD Jan Bauch, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (223 €)

  • Emil Orlik

    (1870-1932)

    Ležící akt

    Položka č.: 19691

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Svatopluk Klimeš

    Šest vykuků

    Položka č.: 19694

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Xénia Hoffmeisterová

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.112 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.112 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Vítr v rákosí

    Položka č.: 19689

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.075 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.075 €)

  • Pavel Besta

    Po andělsku

    Položka č.: 19693

    Vyvolávací cena: 69.000 CZK (2.556 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 69.000 CZK (2.556 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Prokop Toman - Nový slovník československých výtvarných umělců

    Položka č.: 246385

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:00

    kniha, 27 x 19 cm, 1x sign. litografie M. Švabinský ve frontispise, vyd. Rudolf Ryšavý, Praha, 1936, pův. polokožená vazba, 792s., desky opotřebené obzvlášť na hřbetu knihy jinak velmi pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, j…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Oskar Kokoschka

    (1886-1980)

    Olda

    Položka č.: 246386

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:01

    volné listy, 44,5 x 24 cm, 10x faksimile grafických listů, vyd. Verlag Galerie Welz, Salzburg, 1956, volné listy v pův. kartonovém obalu, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Pavel Hlavatý

    Bafíci a Cézarové, The Hound of the Baskervilles

    Položka č.: 246387

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:02

    11x lept, 1982, 26,5 x 15,5 cm, vše sign. PD Pavel Hlavatý, 86/100, rorměry leptů cca 15,5 x 9, volné listy v papírovém přebalu, mírně zašpiněný a pokrčený přebal, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Kořínka na Střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Archilochos: Písně ostrovů bídy

    Položka č.: 246388

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:03

    bibliofilie se čtyřmi originálními litografiemi, 1942, 20,6 x 12,5 cm, 259/300, parafráze Jaroslava Pokorného, v 300 číslovaných výtiscích na ručním papíře tiskla Politika, na zadní straně přebalu dvě vodní skvrny, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, S…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Jan Ámos Komenský

    Položka č.: 246389

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:04

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Eva Chmelařová-Siblíková

    (1927-2013)

    Jan Blahoslav

    Položka č.: 246390

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:05

    bibliofilie, 33,5 x 23,5 cm, 1x sign. linoryt E. Siblíková, vyd. Vlastivědný ústav, Přerov, 1971, ex: 13/200, 2x volný dvojlist v clpl. deskách velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Charles Dickens - Vánoční koleda prózou

    Položka č.: 246391

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:06

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Cyril Bouda

    J. Seifert - Píseň o Viktorce

    Položka č.: 246392

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:07

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Písně o čtyřech posledních věcech člověka

    Položka č.: 246393

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:08

    volné listy, 21,5 x 17 cm, 14x dřevoryt J. Váchal, vyd. V. Pour, Praha, 1944, volné archy v pův. obálce, 38s., obálka lehce opotřebená, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Jules Massenet

    (1842-1912)

    Dopis s autogramem

    Položka č.: 246394

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:09

    inkoust, papír, 13,4 x 10,4 cm, sign. PD J. Massenet, francouzský hudební skladatel období romantismu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Jules Massenet

    (1842-1912)

    Dopis s autogramem

    Položka č.: 246395

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:10

    inkoust, papír, 7,6 x 13 cm, sign. PD J. Massenet, francouzský hudební skladatel období romantismu, Antikvariát Dlážděná

  • Bill Clinton

    My Life

    Položka č.: 246396

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:11

    kniha, 24 x 16 cm, podpis B. Clintona na vizitce z Energy Gas Storage Summit 2012 vlepený na titl. listě, vyd. A. A. Knopf, New York, 2004, pův. pevná vazba s obálkou, 957s, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Jaroslav Foglar

    (1907-1999)

    Devadesátka pokračuje

    Položka č.: 246397

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:12

    kniha, 21 x 15 cm, podpis J. Foglar na tit. straně, vyd. Olympia, Praha, 1969, pův. clpl. vazba, obálka chybí, 204s., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Otto Magnus von Stackelberg

    (1786-1837)

    Apollo Tempel zu Bassae in Arcadien

    Položka č.: 246398

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (445 €)

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:13

    bibliofilie s 25 mědirytinami, 1826, 59 x 43 cm, na vnitřní straně přebalu štítek Fürst Clargsche Bibliothek Teplitz, Clary´sche Bibliothek, Teplitz, mírně zašpiněný přebal, 1 mědirytina chybí (vystřižena), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 12.000 CZK (445 €)

  • Publius Cornelius Tacitus

    (55-115)

    Histoire romaine

    Položka č.: 246399

    Plánované ukončení: 05. 08. 2020 15:14

    starý tisk, 1807, 17 x 10 cm, kniha o římské historii sestavená na základě Tacitových spisů sloužící jako učební a školní pomůcka, vydáno v Paříži, rue Vieille du - Temple, celokožená vazba, 294 stran, naprasklý hřbet, zažloutlé a skrvnité listy, Antikvariát Dlážděná