Březen za kamna vlezem

    Položka č.: 237939

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 19:42

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Helena Vendová

    (1963)

    Dutina stromu

    Položka č.: 237940

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 19:44

    linoryt, 2014, 22 x 32 cm, sign. PD H. Vendová 2014, nalepeno na papíru, č. 5/40, zezadu vepsáno věnování od autorky, nalepena vizitka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 19:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    Položka č.: 237947

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 19:48

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Hrad

    Položka č.: 238103

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 19:50

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Konvolut 4 novoročenek

    Položka č.: 238953

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 19:52

    1x suchá jehla, 3x dřevoryt, všechny signované, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Váza s kruhy

    Položka č.: 238966

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 19:54

    hlína, v. 61,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Váza s rostliným dekorem

    Položka č.: 238967

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 19:56

    hlína , v. 70 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Podkova

    Položka č.: 239024

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 19:58

    dřevoryt, 3 x 3,9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Býk

    Položka č.: 239025

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:00

    dřevoryt, 3 x 2,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kohout

    Položka č.: 239026

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:02

    dřevoryt, 4,8 x 4,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Horská salaš

    Položka č.: 239029

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:04

    olej, karton, 24,8 x 61 cm, sign. PD Sedláček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Do války

    Položka č.: 239033

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:06

    dřevoryt, 15,5 22 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1893-1973)

    Návštěva

    Položka č.: 239068

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:08

    tuš, papír, 21 x 18 cm, papír na pravém okraji pokrčen, LD popsán tužkou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pražská ulice

    Položka č.: 239075

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:10

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Spící děvče

    Položka č.: 239091

    Vyvolávací cena: 650 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:12

    akvarel, papír, 28,5 x 22,2 cm, pasparta, sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Vesnické ženy

    Položka č.: 239092

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:14

    akvarel, papír, 28,5 x 22 cm, pasparta, sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (25 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 239557

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:16

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Položka č.: 239582

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:18

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

  • Cyril Bouda

    Z hudební knihovny Prof Jiřího Siblíka

    Položka č.: 240691

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:20

    6 x dřevoryt, 4 x značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • J Černý

    Most přes řeku

    Položka č.: 240727

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:22

    linoryt, 1961, 19,5 x 19,6 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J Černý

    Ulička u kostela

    Položka č.: 240728

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:24

    linoryt, 1961, 19 x 17 cm, sign. PD J. Černý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • J Černý

    Brána do domu

    Položka č.: 240729

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:26

    linoryt, 1961, 19,1 x 18 cm, sign. PD J. Černý, horní okraj papíru zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • A. Václav Mašek

    Žižka na koni

    Položka č.: 240731

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:28

    tuš, akvarel, papír, 25 x 12 cm, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Paulus

    Horská scenerie

    Položka č.: 240755

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:30

    olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Paulus

    Položka č.: 240756

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:32

    olej, sololit, 1998, 48,7 x 33,3 cm, sign.LD Paulus 98, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Ladislav Paulus

    Rybník

    Položka č.: 240757

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:34

    olej, sololit, 1997, 33,5 x 51,4 cm, sign. "D Paulus 97, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Ladislav Paulus

    Červánková krajina

    Položka č.: 240758

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:36

    olej, sololit, 1995, 19,4 x 28,2 cm, sign. LD Paulus 95, rám, na rámu oděrka, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Paulus

    Podvečerní krajina

    Položka č.: 240759

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:38

    olej, sololit, 1994, 19,4 x 30,3; cm, sign. LD Paulus 94, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Ladislav Paulus

    Kytice lučních květů

    Položka č.: 240760

    Plánované ukončení: 14. 09. 2020 20:40

    olej, sololit, 1995, 27,8 x 19 cm, sign. LD Paulus 95, rám, na rámu místy odérky, antiqari.at Radhošťská