• Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Klaun s houslemi

    Položka č.: 234386

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:24

    litografie, 40 x 28 cm, značeno DU autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladislav Panuška

    (1902-1959)

    Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.

    Položka č.: 249408

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:25

    olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze a u svého otce Jaroslava Panušky

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Dívčí akt

    Položka č.: 244613

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:26

    litografie, 1978, 54 x 37,5 cm, sign. DU Roučka 78, pasparta, 54/60, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Diptych

    Položka č.: 244612

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:27

    litografie, 1977, 36,8 x 27 / 36,8 x 27 cm, sign. PD Roučka / Roučka 77, pasparta, 80/85, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Pohádka

    Položka č.: 244611

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:28

    litografie, 25 x 15 cm, sign. PD Roučka, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Roučka

    (1942)

    Figura

    Položka č.: 244815

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:29

    litografie, 54 x 37,5 cm, sign. DU Roučka, pasparta, 17/80, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Saska

    (1949)

    Stará vrata

    Položka č.: 244031

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:30

    akvatinta, 1978, 39,5 x 49 cm, sign. PD Josef Saska 78, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Schoř

    (1912-1987)

    Vyčkávání

    Položka č.: 244139

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:31

    tempera, akvarel, tuš, papír, 29 x 54 cm, sign. PD Schoř, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Osvícení

    Položka č.: 249441

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:32

    koláž, papír nalepený na kartonu, 18,5 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Trimmgerät Für Die Eigene Elektroanerie

    Položka č.: 249440

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:33

    koláž, papír, 19 x 27 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Gól

    Položka č.: 249439

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:34

    koláž, papír, 1965, 17,5 x 27 cm, monogr. PD ŠB 65,, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Topinka

    (1909-1977)

    Balkánka

    Položka č.: 241451

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:35

    olej, karton, 42 x 31,5 cm, sign. LD Topinka, rám, ukázka portrétního umění prostějovského malíře duše hanácké krajiny, jak byl kritiky označován, pokračovatele malířského odkazu Richarda Kaňáka, Antikvariát Dlážděná, žák soukromé školy Františka Myslivce v Brně

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Urbánek

    (1924-1984)

    Zima v mlžném oparu

    Položka č.: 249437

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:36

    olej, malířská lepenka, 1973, 40 x 60 cm, sign. PD Urbánek, práce nymburského malíře, který od roku 1941 do roku 1949 navštěvoval soukromou Školu dekorativních umění v Praze ve vile Grébovka, kde byl jeho učitelem akademický malíř Jaroslav Masák. Ilustroval například sborníky Lysá město Polabí, brož…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Londo

    Položka č.: 214905

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:37

    pastel, tužka, papír, 1927, 12,5 x 9 cm, monogr. PD MD 27, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    V tramvaji

    Položka č.: 214901

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:38

    pastel, tužka, koláž, papír, 14 x 9 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Benešovy uzeniny

    Položka č.: 214899

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:39

    tužka, pastel, papír, 1932, 15 x 10,2 cm, monogr. PD 32, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Bitka

    Položka č.: 214898

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:40

    inkoust, papír, 1929, 11 x 13,4 cm, monogr. PD MD 29, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Stín

    Položka č.: 214895

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:41

    tuš, papír, 1929, 10 x 8,8 cm, monogr. PD MD 29, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Lacrima

    Položka č.: 214894

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:42

    pastel, uhel, papír, 1929, 10,3 x 14,6 cm, monogr. PD MD 29, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Piják

    Položka č.: 214892

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:43

    tužka, papír, 1929, 14,6 x 10,7 cm, monogr. PD MD 29, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Kouzelník

    Položka č.: 214891

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:44

    tužka, papír, 1932, 9,6 x 9,7 cm, monogr. PD 32, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Ležící

    Položka č.: 214890

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:45

    uhel, papír, 1930, 9,6 x 14,3 cm, monogr. PD MD 30, skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Hlava

    Položka č.: 214889

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:46

    uhel, papír, 1929, 15,1 x 6,8 cm, monogr. PD MD 29, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Noty

    Položka č.: 214887

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:47

    pastel, uhel, papír, 9,3 x 10,8 cm, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Portrét muže s třemi zuby

    Položka č.: 214886

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:48

    tužka, papír, 1926, 11,2 x 6,2 cm, monogr. PD MD 26, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mario Dobrkovsky

    (1911-1995)

    Portrét

    Položka č.: 214885

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:49

    tužka, papír, 1929, 10,2 x 6,4 cm, monogr. PD MD 29, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Měsíc

    Položka č.: 236460

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:50

    monotyp, 94 x 55,5 cm, sign. PD TADE 6, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatoslav Böhm

    (1934)

    Krnov

    Položka č.: 234246

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:51

    linoryt, 1987, 24,9 x 30,7 cm, sign. PD W. Böhm, 153/200, Antikvariát Dlážděná, studoval na UPŠ v Brně, člen skupiny Kontrast

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Brančovský

    (1980)

    Sinclair

    Položka č.: 234248

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:52

    linoryt, 41 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Rudolf Brančovský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Juraj Čorňák

    V podvečer

    Položka č.: 244642

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 10. 2020 18:53

    olej, plátno, 1974, 50 x 75,5 cm, sign. PD Čo 74, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook