• Martina Walterová

    (1988)

    Hodiny

    Položka č.: 244861

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:51

    sprej, akryl, pastel, plátno, 2012, 100,5 x 70 cm, sign. na zadní straně Martina Waltrová, blindrám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Daniela Balabána na Fakultě umění Ostravské univerzity v Ostravě, poté prof. Andrzeje Szareka a Elżbiety Kuraj na Uniwersytetu Śląski w Katowicach

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Brotánek

    (1916-1987)

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 250708

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:00

    litografie, 20 x 48 cm, sign. PD Brotánek Mir., rám, 37/200, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Elhenický

    (1890-1965)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 250706

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:01

    olej, plátno, 34 x 43 cm, sign. LD F. Elhenický, klíno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Portrét

    Položka č.: 250653

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:02

    tužka, papír, 1914, 18,5 x 13,5 cm, sign. LD Grus Jaroslav Eperges 16/XI 1914, Antikvariát Dlážděná, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 250680

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:03

    litografie, 20,8 x 30 cm, sign. PD MHolý 56, 13/15, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Duny

    Položka č.: 250683

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:04

    litografie, 1962, 24 x 39 cm, sign. PD MHolý 62, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Praha v zimě

    Položka č.: 250714

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:05

    litografie, 21,9 x 17 cm, sign. PD Chramosta, pasparta, 13/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Brno

    Položka č.: 217753

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:06

    kvaš, papír, 45,2 x 61 cm, sign. PD Jan Janča, z autorovy pozůstalosti, lehce poškozeno, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Staroměstská mostecká věž

    Položka č.: 250703

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:07

    litografie, 1970, 32,5 x 20,5 cm, sig. PD Jan Mácha, pasparta, 1/32, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Hudebníci

    Položka č.: 244796

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:08

    akvarel,tužka, papír, 13,8 x 26 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vzkříšení

    Položka č.: 250720

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:09

    akvarel, tužka, papír, 31,8 x 21,7 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    U lesa

    Položka č.: 250701

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:11

    olej, karton, 21 x 29 cm, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Smrky

    Položka č.: 139144

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:12

    tempera, tuš, papír, 13 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Novák

    (1947)

    Portrét II.

    Položka č.: 217938

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:13

    lept, 1965, 20,5 x 14,4 cm, sign. DU V. Novák, Antikvariát Dlážděná, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Máchovo jezero

    Položka č.: 250702

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:14

    litografie, 1957, 32,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 57, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Stromořadí

    Položka č.: 137201

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:15

    lept, 1952, 10,5 x 15 cm, sign. PD K. Oberthor 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Kyklop

    Položka č.: 137199

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:16

    litografie, 1972, 16,1 x 7,6 cm, sign. DU K. Obethor 72, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Anděl

    Položka č.: 235625

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:17

    akvarel, uhel, papír, 1922, 19,2 x 24,7 cm, sign. DU Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Pavelka

    (1894-1948)

    Svatý Antonín Paduánský

    Položka č.: 235624

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:18

    akvarel, uhel, papír, 1922, 16 x 23 cm, sign. PD Pavelka 1922, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Učitel národů

    Položka č.: 250678

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:19

    litografie, 35,8 x 26,8 cm, sign. PD V. Polášek, v pravém horním rohu mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Bez názvu

    Položka č.: 250649

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:20

    tempera, tuš, papír, 10,3 x 7,3 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Bez názvu

    Položka č.: 250648

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:21

    tempera, tuš, papír, 3,4 x 5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Bez názvu

    Položka č.: 250647

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:22

    tempera, tuš, papír, 7,7 x 10,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Bez názvu

    Položka č.: 250646

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:23

    tempera, tuš, papír, 10 x 7,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Přibyl

    (1926)

    Bez názvu

    Položka č.: 250645

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:24

    tempera, tuš, papír, 10,5 x 7,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Dům

    Položka č.: 250709

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:25

    litografie, 32,5 x 40,5 cm, sign. PD Jana Reinerová, pasparta, 112/160, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Salamánek

    (1908)

    Zimní krajina s řekou

    Položka č.: 207156

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:26

    olej, lepenka, 49 x 63 cm, sign. LD F. Salamánek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Beneše a J. Schussera na VŠUP v Praze, soukromý žák A. Kalvody

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Orání

    Položka č.: 250699

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:27

    litografie, 15,5 x 32 cm, sign. PD V. Sedláček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Truhlář a světýlka

    Položka č.: 239723

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:28

    tempera, papír, 15 x 21 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 100, na zadní straně popsáno, levý horní roh ohlý, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné škole v…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Julie Svobodová

    (1933-1998)

    České fialky - Švec Daniel a švadlenka Daniela

    Položka č.: 239722

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:29

    tempera, papír, 20,1 x 25,2 cm, ilustrace ke knize pohádek a jiných vyprávění o středočeských hradech i podhradích: Dagmar Štětinová - České fialky, SNKP 1990, reprodukováno na str. 64, na zadní straně popsáno, pravý dolní roh ohlý, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Vodrážky na Odborné výtvarné ško…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

Facebook