Mořský záliv

    Položka č.: 246277

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:44

    lept, 12,7 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Ronek

    (1892-1962)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 246315

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:46

    kvaš, papír, 26 x 36 cm, sign. PD Ronek, při okraji zašpiněný papír od barev, v levém horním rohu zlomený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samec, dospělý)

    Položka č.: 246683

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:48

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj, zažloutlý okraj a místy hnědé skvrnky, DU natžený papír cca 1 cm, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samec, mladý)

    Položka č.: 246684

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Včelojed lesní (samice, mladá)

    Položka č.: 246685

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:52

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli př…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně bělochvostá (samec)

    Položka č.: 246686

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:54

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírod…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně bělochvostá (samice)

    Položka č.: 246687

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:56

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraja místy na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli přírodo…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Káně rousná (samice)

    Položka č.: 246688

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 20:58

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Luňák červený (samice)

    Položka č.: 246689

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:00

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a místy na papíře hnědé skvrnky, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá ornitologie neboli příro…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Luňák červený (samec)

    Položka č.: 246690

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:02

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Moták lužní (samice)

    Položka č.: 246691

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:04

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Johann Conrad Susemihl

    (1767-1847)

    Orel bělohlavý (samec)

    Položka č.: 246692

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:06

    kolorovaná mědirytina, rozměr archu přib. 44 x 28, PD značeno Sufemichl. fen. fc. LD Sufemichl jun. pinx, zažloutlý okraj a několik hnědých skvrnek při okraji papíru mimo tisk, příloha Teutsche Ornithologie oder Naturgeschichte aller Vogel in naturgetreuen Abbildungen und Beschreibungen (Německá orn…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Hans Holbein

    (1498-1543)

    Martin Luther

    Položka č.: 246705

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:08

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by C. E. Wagstaff from the original Picture by Holbhein in her Majestys Collection at Windsor, při okrajích mimo tisk zahnědlé skvrny, , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • W. Holl

    Francis Drake

    Položka č.: 246706

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:10

    mědirytina, 13,8 x 11,2 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Picture in the possesion of Sir T. F. Eliott Drake, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • C. Cook

    Andrea Palladio

    Položka č.: 246707

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:12

    mědirytina, 13,5 x 11 cm, značeno PD C. Cook sculpt.; LD L. Bigleoschi pinxt. , mírně zažloutlý papír, na pravém okraji papír zažloutlý, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Max Švabinský

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 246714

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:14

    heliogravura, 1907, 32,5 x 27,5 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1910, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladislav Röhling

    (1879-1949)

    Alfons Mucha

    Položka č.: 246721

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Adolf Alex

    (1890-1957)

    Autoportrét

    Položka č.: 246728

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:18

    lept, suchá jehla, 16,5 x 12 cm, sign. PD Alex, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Božena Němcová

    Položka č.: 246737

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:20

    akvarel, papír, 29 x 22,4 cm, pasparta, sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • J. Posselwhite

    Frederick C. von Schiller

    Položka č.: 246747

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:22

    mědirytina, 13,5 x 10,5 cm, značeno PD Posselwhite sct.; LD C. von Kugelgen pinxt., zašlý papír, na levém okrajipapír zažloutlý, na pravém okraji papíru menší šmouha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Tittelbach?

    (1900-1971)

    Postava ženy

    Položka č.: 246959

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:24

    olej, karton, 37 x 27 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ženský poloakt

    Položka č.: 246960

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:26

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    U studny

    Položka č.: 247040

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:28

    litografie, 26,5 x 37,5 cm, sign. PD Václav Fiala, mírně zažloutlý apír, při horním okraji mimo tisk natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Malíř Vojtěch Sedláček

    Položka č.: 247042

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:30

    litografie, 54 x 43 cm, sign. PD V. Fiala, č. 18/22, papír při okrajích mimo tiks pomuchlán a několikrát drobně natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Kytice narcisů a tulipánů

    Položka č.: 247044

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:32

    litografie, 43 x 31 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    U Sv. Apolináře

    Položka č.: 247046

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:34

    lept, 1939, 24 x 31 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, aut. tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Dudák

    Položka č.: 247049

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:36

    litografie, 15,5 x 8 cm, sign. DU Karel Toman, č. 33/100, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Radnice (Ex Libris PK)

    Položka č.: 247056

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:38

    litografie, 1990, 9,2 x 6,6 cm, sign. DU Jiří Bouda 90, při levém okraji zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    U parku ( Ex Libris Jan Mauler)

    Položka č.: 247060

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:40

    litografie, 1981, 6 x 5,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 81, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Velehrad ( Ex Libris Marie Mazáčová)

    Položka č.: 247061

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:42

    litografie, 1980, 10 x 3,9 cm, sign. DU Jiří Bouda 80, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)