• Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani III.

    Položka č.: 248725

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 13:08

    litografie, 1994-1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 94 - 98, č. 2/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani I.

    Položka č.: 248726

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 13:09

    litografie, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 58/60, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani III.

    Položka č.: 248727

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 13:10

    litografie, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 3/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Položka č.: 248728

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 13:11

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Proláž

    Položka č.: 248729

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 13:12

    ofset, 1981, 16,8 x 40,7 cm, sign. PD J Kolář 81, rám, č. 248/250, antiqari.at Radhošťská, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Mozart

    Položka č.: 248730

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 13:13

    litografie, 45 x 35, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Partitura

    Položka č.: 248731

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 13:14

    litografie, 43, 5 x 32, 5 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Kód

    Položka č.: 248732

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 13:15

    litografie, zlaceno, 2019, 53,7 x 75,7 cm, sign. PD IGOR GRIMMICH 19, č. 1/31, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Michal Rapant

    (1986)

    Ponny nenažraný Dobrodružství je plné nepohodlí a zdržuje od oběda 03

    Položka č.: 248733

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 13:16

    litografie, 2018, 50 x 32,5 cm, sign. PD Rapant 2018, č. 37/75

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Město

    Položka č.: 248734

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 13:17

    litografie, 2019, 45 x 65 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 21/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Město II

    Položka č.: 248735

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 13:18

    litografie, 2019, 45 x 65 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 31/180, žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Dušičky

    Položka č.: 248736

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 28. 09. 2020 13:19

    litografie, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, č. 51/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleoni

    Položka č.: 248737

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:00

    litografie, 2019, 63,5 x 44,5 cm, sign. PD Martin Salajka 19, č. 69/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Pivoňka (Do středu)

    Položka č.: 248738

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:01

    barevná litografie, 2018, 59 x 75,5 cm, VD Fiala 2018, č. 29/45

  • Petr Fiala

    (1969)

    Údolí zapomnění

    Položka č.: 248739

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:02

    barevná litografie, 2016, 59 x 75,5 cm, VD Fiala 2015, č. 33/40

  • Ivana Lomová

    Skotský les

    Položka č.: 248740

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:03

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • František Skála

    Na počátku

    Položka č.: 248741

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:04

    litografie, 2015, 48,5 x 34 cm, sign. PD František Skála 2015, č. 18/200

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Položka č.: 248742

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:05

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Žlutý motýl

    Položka č.: 248743

    Vyvolávací cena: 3.100 CZK (124 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:06

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Piva z kopce

    Položka č.: 248744

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:07

    litografie, 43 x 28 cm, sign. PD Špaňhel , č. 69/100

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Benzinka v noci

    Položka č.: 248745

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:08

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Orion

    Položka č.: 248746

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:09

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Benzinka I.

    Položka č.: 248747

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:10

    litografie, 2007, 43 x 53,5 cm, sign. PD Špaňhel 2007, č. 20/50

  • Jakub Špaňhel

    (1976)

    Sv. Mikuláš

    Položka č.: 248748

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:11

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Čtyři podoby blaženosti

    Položka č.: 248749

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:12

    kolorovaný lept, papír, 15 x 21 cm, sign. PD Josef Lehoučka 80, ohnutý pravý spodní roh papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    V hloubi duše

    Položka č.: 248750

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:13

    lept , 1967, 41,1 x 28,5 cm, sign. PD J. Šeřých, č. 39/80, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škole, aspirant…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Trubači

    Položka č.: 248751

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:14

    litografie, 1973, 67,5 x 48 cm, sign. DU K. Vysušil 73, 13/15, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, L…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Položka č.: 248752

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:15

    lept, 1946, 31,8 x 24,5 cm, sign. PD V. Zykmund, datováno LD 26.03.1946, rám, č. 2/25, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes, Bloku moravsko-slezských umělců v Brně, SVU Aleš

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Josef Liesler

    Položka č.: 248753

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:16

  • Josef Liesler

    Stroj

    Položka č.: 248754

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 10:17

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)