• Karel Oberthor

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 221800

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:19

    mezzotinta, 1954, 32,6 x 37,4 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Položka č.: 209620

    Vyvolávací cena: 220 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:20

    akvarel, tuš, papír, 34 x 43,3 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 220 CZK (8 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Varna

    Položka č.: 209619

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:21

    akvarel, tuš, fixa, papír, 1961, 31,4 x 44 cm, sign. LD Pitrmann, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 220 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Objekt

    Položka č.: 245648

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:22

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Objekt - tvář

    Položka č.: 245647

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:23

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Viktor Jan Rychlík

    (1875-?)

    Položka č.: 245668

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:24

    olej, plátno, 58 x 78,5 cm, sign. PD Rychlík, napínací rám, zašpiněné a v horní části poškozené plátno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • M. Smékal

    Fantazie

    Položka č.: 245663

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:25

    tuš, papír, 1991, sign. PD M. Smékal 91, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Valdemar Sokol

    (1939)

    Barokní tóny

    Položka č.: 245679

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:26

    tuš, dýha, 9 x 7,5 cm, sign. PD Sokol 80, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Landera na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Valdemar Sokol

    (1939)

    Světlo tónů

    Položka č.: 245678

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:27

    tuš, běloba, dýha, 9 x 7,5 cm, sign. PD Sokol 80, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. R. Landera na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • E. Steinbach

    Položka č.: 245669

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:28

    olej, plátno, 1900?, 55,5 x 82 cm, sign. PD E. Steinbych 1900, mírně zažloutlé a na třech místech protržené plátno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Krajina s elektrickým vedením

    Položka č.: 236849

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:29

    olej, malířská lepenka, 14,2 x 23,4 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 236848

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:30

    olej, malířská lepenka, 14,5 x 23,5 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purkyně, člen mezinárodní…

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Zátiší s květinou

    Položka č.: 239369

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:31

    Aktuální cena: 2.500 CZK (90 €)

  • Valerio Adami

    Ruka a L´Engadim

    Položka č.: 235143

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (43 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:32

    2x litografie, 36,5 x 26,5 / 36 x 54 cm, 2x pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Accademia di Brera v Milánu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (43 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Píseň písní

    Položka č.: 121873

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:33

    suchá jehla, 1996, 13,8 x 9,8 cm, sign. PD Olga Čechová 96, 81/150, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Laufrová

    Dívčí tvář

    Položka č.: 121872

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Královna

    Položka č.: 245670

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:35

    olej, karton, 18 x 13 cm, sign. PU Dostálová, rám, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Tři slunečnice

    Položka č.: 198915

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:36

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 198911

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:37

    Aktuální cena: 1.000 CZK (36 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě slunečnice

    Položka č.: 198909

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:38

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1981, 65,5 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 09/1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205085

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:39

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205084

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:40

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205083

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:41

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205082

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:42

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Jan Vrba

    Položka č.: 205081

    Plánované ukončení: 16. 06. 2020 18:43

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

  • Javad Alizadeh

    Tomáš Skuhravý

    Položka č.: 184197

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:00

  • Javad Alizadeh

    Lothar Matthäus

    Položka č.: 184196

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:01

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

  • Miroslav Barták

    Svalovec

    Položka č.: 209936

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:02

    tuš, papír, 14,8 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná, člen České unie karikaturistů

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Miroslav Barták

    Jablko

    Položka č.: 209935

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:03

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Miroslav Barták

    Kanál

    Položka č.: 209934

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2020 18:04

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)