• Mario Stretti

    (1910-1960)

    Položka č.: 249060

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:03

    uhel, papír, 1950, 30,9 x 22,3 cm, sign. LD Mario Stretti 50, žák prof. V. Nechleby a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Suchý

    (1923-1998)

    Položka č.: 249063

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:06

    tužka, papír, 1987, 27 x 19 cm, sign. PD Vlad. Suchý 87, pasparta, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Slunce

    Položka č.: 249064

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:07

    barevný lept, 11,5 x 10 cm, sign. DU P. Sukdolák, rám, autorský tisk, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Sýkora

    Posuny 2/4

    Položka č.: 249065

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:08

    kombinovaná technika, papír, 2004, 58 x 67 cm, sign. PD na paspartě Sýkora, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Raději být slušným blbcem..

    Položka č.: 249066

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:09

    tuš, barevný inkoust papír, 1992, 42 x 60 cm, sign. PD Joss, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Filly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Venezia

    Položka č.: 249067

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:10

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Veselá smrt kozy Rózy

    Položka č.: 249068

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:11

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Boj o kořist

    Položka č.: 249069

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:12

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Ščerbakov

    (1926-2007)

    Tři grácie

    Položka č.: 249070

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:13

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Dvojice

    Položka č.: 249071

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:14

    litografie, 1988, 55 x 38 cm, sign. PD J. Šerých 88, rám, č. 28/80, na rámu drobná poškození, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škol…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vratislav Ševčík

    Vesmírná odysea

    Položka č.: 249073

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:16

    litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Česání jablek

    Položka č.: 249075

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:18

    litografie, 30,8 x 40,7 cm, sign. PD Lev Šimák, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Křivoklát

    Položka č.: 249076

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:19

    lept, 24,8 x 32,5 cm, sign. PD Lev Šimák, 43012, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Šimůnek

    (1872-1939)

    Pražské panorama

    Položka č.: 249077

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:20

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Malá Strana

    Položka č.: 249078

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:21

    lept, 29,5 x 40 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 10990, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Bertramka

    Položka č.: 249079

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:22

    lept, 29,5 x 29,7 cm, sign. PD Eva Šlachtová, 25750, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Jiří Šlitr?

    (1924-1969)

    Pražské věže

    Položka č.: 249080

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:23

    tuška, papír, 22 x 31 cm, označeno PD Šlitr, pri okrtajích zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 249081

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:24

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1988, 62 x 44 cm, sign. PD Josef Šolc 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 249082

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:25

    akvarel, kvaš, tuš, ruční papír, 1985, 59 x 42,5 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 249083

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:26

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1986, 65,5 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Šputa

    (1916-2014)

    Na opuštěné cestě

    Položka č.: 249085

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:28

    olej, plátno, 1936, 45 x 34 cm, sign. PD Šputa, rám, Jedna z raných prací tohoto autora, ve kterých se projevoval jeho výrazný talent. Malíř Zdeněk Šputa (23. 6. 1916–9. 6. 2014) vyrůstal v Ostravě, tam také studoval na gymnáziu a později na Obchodní akademii. S otcem se ale nepohodl a v roce 1938 o…

  • Josef Štefek

    (1901-1980)

    Zimní motiv

    Položka č.: 249086

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:29

    dřevoryt, 28,5 x 21 cm, sign. PD Josef Štefek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 249087

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:30

    kombinovaná technika, papír, 1981, 34,5 x 50 cm, sign. LD Štefka 81, Antikvariát Dlážděná

  • Lubomír Štefka

    Dívky

    Položka č.: 249088

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:31

    uhel, akvarel, běloba, papír, 1985, 48 x 36 cm, sign. PD Štefka 85, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Tři ženské akty

    Položka č.: 249089

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:32

    akvarel, tuš, karton, 80. léta 20. století, 29,7 x 42 cm, sign. PD Štefka, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Hudba

    Položka č.: 249090

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:33

    akvarel, tuš, papír, 1988, 29,5 x 42 cm, sign. PD Štefka 88, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Lubomír Štefka

    Položka č.: 249091

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:34

    akvarel, tuš, papír, 1980, 42 x 29,5 cm, sign. PD Štefka 80, při pravém dolním okraji mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Lubomír Štefka

    Kubistický akt I.

    Položka č.: 249092

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:35

    akvarel, tuš, papír, 1981, 29,7 x 21 cm, sign. PD Štefka 81, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Lubomír Štefka

    Kubistický akt II.

    Položka č.: 249093

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:36

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Sylva Študentová Ježková

    (1908-?)

    Náves

    Položka č.: 249094

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 12:37

    olej, plátno, 1934, 38 x 48 cm, sign. PD Ježková 34, rám, antiqari.at Radhošťská