• Tadeusz Bartoš

    (1970)

    Kanárek

    Položka č.: 250096

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:38

    olej, vosk, bambusový papír, 2018, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2018, Originální malba na bambusovém papíru. Autor zde testuje možnosti improvizace. Námět obrazu vzniká v průběhu tvorby. Je to hra, kde výsledný obraz je neočekávaný, pocházející z podvědomí., Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Holla…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Milan Bauer

    Jonášova velryba

    Položka č.: 250097

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:39

    lept, 17,2 x 24 cm, sign. DU Milan Bauer, a.t., antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sedící muž

    Položka č.: 250098

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:40

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie)

    Položka č.: 250099

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:41

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava ženy (Silvie II.)

    Položka č.: 250100

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:42

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét

    Položka č.: 250101

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:43

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Sova (PF 1964)

    Položka č.: 250102

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:44

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Beneš

    (1927)

    Podzimní Čertovka

    Položka č.: 250103

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:45

    olej, sololit, 33 x 28,5 cm, PD Beneš, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Ladislav Beneš

    (1883-1956)

    Po koupeli

    Položka č.: 250104

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:46

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Obracečka

    Položka č.: 250105

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:47

    lept, 1948, 10,8 x 15 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Ohrada

    Položka č.: 250106

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:48

    lept, 1949, 9 x 15 cm, sign. PD Beneš 49, č. 2/6, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Citron

    Položka č.: 250107

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:49

    lept, 1948, 6,1 x 8,8 cm, sign. PD Beneš 48, č. 1/2, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Hrabačka

    Položka č.: 250108

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:50

    lept, 1948, 7,3 x 14,3 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/12, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Kaplička

    Položka č.: 250109

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:51

    lept, 1948, 8 x 6,5 cm, sign. PD Beneš 48, č. 2/4, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 250110

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:52

  • Beyer

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 250111

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:53

  • Antonín Bílek

    (1881-1937)

    Pražské povstání

    Položka č.: 250112

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:54

    bronz, 1945, 19 x 44,5 cm, značeno LD A. Bílek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. S. Suchardy a J. Drahoňovského na VŠUP v Praze

  • Jan Blaha

    (1961)

    Klíčová dírka

    Položka č.: 250113

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:55

    mezzotinta, 79,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, v dolní části mírně zažloutlý a při okrajích pokrčený papír, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Marie Borková - Fischerová

    (1916-2001)

    Zdrávas Maria

    Položka č.: 250114

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:56

  • Erika Bornová

    (1964)

    Strážci

    Položka č.: 250115

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:57

    litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. PD Erika Bornová, č. 39/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně R. Koláře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ladislav Boťanský

    (1943-2003)

    Tatranská listy

    Položka č.: 250116

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:58

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železniční most

    Položka č.: 250117

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 17:59

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Zelený anton

    Položka č.: 250118

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:00

    litografie, 2015, 14,4 x 51,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 15, č. 83/170, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železnice v zimě

    Položka č.: 250119

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:01

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Nádraží

    Položka č.: 250120

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:02

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 250121

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:03

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 250122

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:04

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled na kostelní věž

    Položka č.: 250123

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:05

    litografie, 2011, 21 x 15,8 cm, sign. PD Jiří Bouda 11, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Cyril Bouda

    Tulipány

    Položka č.: 250124

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:06

    litografie, 24,5 x17 cm, LD C. Bouda, rám, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Cyril Bouda

    Pařížský motiv

    Položka č.: 250125

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 11. 2020 18:07

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)