• Josef Říha

    (1920)

    Pražské tramvaje

    Položka č.: 250964

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:56

    litografie, 1973, 19,5 x 16 cm, sign. PD J Říha 73, č. 184/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha, K. Mináře, V. Sychry a J. Baucha v SVU Mánes, na AVU v Praze a na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    (1901-1934)

    Harfistka, podpis J. Seiferta

    Položka č.: 250965

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 22:58

    litografie, 17 x 7,7 cm, sign. LD C. Bouda, značeno PD CB, ;, z druhé strany papíru tištěno: Jaroslav Seifert, Verše z goblénu, PD podpis Jaroslava Seiferta, LD roh papíru pokrčen (mimo tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jan Kavan

    Supý muž

    Položka č.: 250966

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:00

    litografie, 8,5 x 7,2 cm, sign. DU Jan Kavan, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na povozu

    Položka č.: 250967

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:02

    litografie, 19 x 15 cm, sign. Vojt. Sedláček, pasparta, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Muži s doutníky (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 250968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:04

    tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý u všech třech kreseb, u dvou kreseb papír na okrajích přeložen (nezasahuje do kreseb), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedlák na poli ( konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 250969

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:06

    tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, místy papír lehce pokrčen, jeden z papírů na spodním okraji pod kresbou lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Smiths´Milk (konvolut 2 kreseb)

    Položka č.: 250970

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:08

    tuš, tužka, papír, oba 21,5 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích papír nepatrně pokrčen, jeden s papírů má na spodním rohu tuš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Neposlušný občan USA ( konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 250971

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:10

    lavírovaná tuš, papír, vše 21,5 x 28 cm, papír lehce zažloutlý, papír lehce pokrčen, na rozích papíry přeloženy ( přeložení nezasahuje do kreseb), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Z Chicaga na Cubu (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 250972

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:12

    tužka, lavírovaná tuš, papír, třikrát 11,2 13 x 31,5-34 cm, papír lehce zažloutlý, na okrajích papír otřepen, na jednom z papírů hnědý flek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena v galerii / Na vycházce se psem / Procházka nocí (konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 250973

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:14

    tuš, papír, 9,2-9,8 x 6,8-8 cm, nalepeno na kartonu, jedna z kreseb u horního okraje lehce ušpiněna; na druhé šmouhy a stopy od zrezavělé sponky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Černoch se saxofonem

    Položka č.: 250974

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:16

    tužka, tuš, papír, oba 21,5 x 28 cm, lehce nažloutlý papír, jeden z papíru nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na pláži (Dartona Beach)

    Položka č.: 250975

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:18

    lavírovaná tuš, papír, 21,5 x 28 cm, lehce zažloutlý papír, pravý horní roh papíru přeložen, levý spodní roh nepatrně pokrčen, u spodního okraje stopy po červené barvé, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Florida

    Položka č.: 250976

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:20

    tuš, běloba, papír, 18,6 x 35,5 cm, sign. PD B. Ullrych, papír zažloutlý, na okrajích tmavší, rohy papíru odtržené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Václav Soušek

    (1899-1982)

    Kytice růží

    Položka č.: 250977

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:22

    olej, sololit, 58 x 64 cm, sign. PD V. Soušek, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Soušek

    (1899-1982)

    Položka č.: 250978

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:24

    olej, sololit, 34,2 x 64,5 cm, sign. PD V. Soušek, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Bohumil Ullrych

    Fotograf (návrh ex libris pre Ing. I. Zavadil)

    Položka č.: 250979

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:26

    tužka, papír, 43,2 x 29,8 cm, nepatrně zažloutlý papír, levý okraj papíru odstřižen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Tajemný rytíř

    Položka č.: 250980

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:28

    tužka, lavírovaná tuš, papír, 1915, 44 x 29,8 cm, sign. OD B. Ullrych 15, papír jen nepatrně zažloutlý, levý horní roh papíru přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Ullrych

    Vzhlížející

    Položka č.: 250981

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:30

    rudka, papír, 43,2 x 27,8 cm, sign. PD Ullrych, ušpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dvě ženy u potoka

    Položka č.: 250982

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:32

    dřevoryt, 14,5 x10 cm, sign. PD Ullrych B., nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Bohumil Ullrych

    Hráč na mandolínu

    Položka č.: 250983

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:34

    dřevoryt, 15 x 10 cm, sign. PD Ullrych B., nalepeno na kartonu, na rozích papír zvlněn od lepidla, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Lapidarium

    Položka č.: 250984

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:36

    tužka, akvarel, papír, 1939, 14,6 x 34 cm, sign. LD B. Ullrych 1939, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na vltavě

    Položka č.: 250985

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:38

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Madona

    Položka č.: 250986

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:40

    olej, plátno, 95,5 x 69,8 cm, rám, místy sedřená barva na plátně, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Lilie

    Položka č.: 250987

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:42

    olej, plátno, 70,3 x 55,5 cm, sign. LD Dostálová, zezadu na rámu : Mé drahé Aničce, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Alena Dostálová

    (1932-2011)

    Položka č.: 250988

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:44

    olej, plátno, 75 x 55 cm, sign. LD Dostálová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Fišárka na UMPRUM v Praze

  • Jindřich Veselka

    (1927)

    Jarní kraj

    Položka č.: 250989

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:46

    olej, plátno, 68,1 x 48,3 cm, sign. PD Jindřich Veselka, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a Mináře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Město na pobřeží

    Položka č.: 250991

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:50

    akryl, sololit, 50 x 37,8 cm, sign. LD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

    Cesta a vysoký smrk

    Položka č.: 250992

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:52

    tempera, karton, 18 x 21 cm, sign. PD, rám, malba na dvou místech poškrábaná, u dolního okraje karton nařezán, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Nový svět

    Položka č.: 250993

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 23:54

    litografie, 30,2 x 39,9 cm, sign. DU Jana Reinerová, pasparta, č. 21/55, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jakub Honetschläger

    (1980)

    Diente Perdido 5.

    Položka č.: 165718

    Vyvolávací cena: 1.250 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2020 19:00

    fotoplymer, 2007, 20,5 x 12,5 cm, monogr. PD JH 07, č. 1/20

    Aktuální cena: 1.250 CZK (50 €)